FACESTARŽivotní stylTEST: ZAPOMEŇTE NA TAHÁNÍ LAHVÍ VAŠICH OBLÍBENÝCH LIMONÁD, JE NA VÁS, KOLIK...

TEST: ZAPOMEŇTE NA TAHÁNÍ LAHVÍ VAŠICH OBLÍBENÝCH LIMONÁD, JE NA VÁS, KOLIK SI DÁTE BUBLINEK!

Jedna, dva, tři…

Jedna, dva, tři…

Sodastream Play se dodává v šikovné krabici s uchem, takže přenášení je snadné a z obchodu domů ho unese každý. Krabice jsou barevně odlišeny podle toho, jakou barvu přístroje si vyberete. My si vybrali krásnou zářivě žlutou! Po vybalení z krabice zjistíte, že obsahem jsou tři komponenty – výrobník nápojů Sodastream, bombička s prvotní náplní CO2 a plastová opakovatelně použitelná láhev o objemu 1 l. Vše je zabalené a ochráněné proti poškození. Bombička je zapečetěná plastovým uzávěrem. Nyní máme vybaleno a jdeme na to!

and and

and

Sestavte si svůj Sodastream

Nejprve odstraníme všechny obaly včetně plastového uzávěru bombičky.  Přístroj položíme do vodorovné polohy a lehce do něj vložíme bombičku, kterou ručně zašroubujeme ve směru hodinových ručiček. Nepoužívejte žádné nářadí! Síla ruky je dostatečná. Přístroj opět postavíme do vzpřímené polohy a máme přichystáno k výrobě perlivého nápoje.

and

Bublinky, jedině bublinky

Jste napnuti, abyste se dozvěděli, jak složité je vytvořit v nápoji bublinky? Máme pro vás překvapující zprávu! Není to složité vůbec, ba právě naopak, je to až neuvěřitelně snadné! Takže jak na to? Nejprve se ujistěte, že přístroj je ve vzpřímené poloze a plastová opěra lahve je nakloněna dopředu. Pokud není, jemným tahem ruky ji tam umístíme. Nyní přichází na řadu lahev, kterou naplníme kohoutkovou vodou a to přesně po naznačenou rysku. Lahev vložíme do jistícího mechanismu a zatlačíme nahoru a dozadu. Tak se lahev upevní v přístroji a je připravena k sycení. Nyní stlačte horní část přístroje a podržte cca 2 – 3 sekundy. Záleží zcela na vaší chuti, jakou intenzitu sycení si dopřejete. Návod uvádí, že pro jemné sycení jsou nutné 1 – 2 stisky, střední sycení 2 – 3 stisky a silné sycení 3 – 4 stisky. Po dokončení sycení lahev zatlačíme dopředu a vyndáme s jistícího mechanismu.

and and

and and

Vychutnejte si domácí limonádu

Nyní máte připraven skvělou perlivou vodu, kterou můžete dochutit například ovocnými sirupy či speciálními příchutěmi typu coca apod. My jsme použili několik plátků čerstvého citronu, který vytvořil v kombinaci s bublinkami osvěžující citronádu. Můžete přidat také čerstvou mátu. Vše podle vaší chuti. Závěrem je nutno podotknout, že test dopadl na jedničku. Sestavení i obsluha přístroje je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý.  Není nutná žádná velká manipulace a perlivý nápoj vytvoříte během několika vteřin. Plastová lahev je opakovatelné použitelná, jen pamatujte na to, že se nesmí mýt v myčce nebo pod velmi horkou vodou. Bombičku s plynem je nutné měnit za plnou na určených místech, vždy za cenu plynu. Jednoduše doporučujeme všem, kteří už domů nechtějí tahat velká balení perlivé vody nebo jiných sycených limonád, protože příprava sycených nápojů je s přístrojem Sodastream Play neskutečně jednoduchá a pohodlná.

and

Související články