FACESTARNezařazenéTechnologická novinka v zahřívání tabáku! Skončete s cigaretami nadobro

Technologická novinka v zahřívání tabáku! Skončete s cigaretami nadobro

Doby kdy bylo kouření moderní záležitostí jsou už dávno pryč. Většina kuřáků se svůj nešvar snaží buď omezit, nebo s ním úplně přestat. Je to především kvůli zdraví a nepříjemnému zápachu, který se po cigaretách drží v ústech a na rukou. Na trhu se už objevily různé alternativy cigaret a jako naprostá novinka nyní přichází značka glo™.

Jedná se o revoluční výrobek s pokročilou technologií zahřívání tabáku. Oproti konkurenci se liší především jednoduchostí. Celé zařízení se skládá z jednoho dílu, stačí ho jednou nabít a vydrží vám až na 30 použití. Funguje to tak, že do glo™ vložíte speciální tabákovou náplň, která vypadá jako menší cigareta a zařízení vám ji nažhaví na teplotu, která je dostatečná, aby se z tabáku uvolnil nikotin, ale příliš nízká, aby se tabák začal pálit. Díky tomu do sebe vdechujete méně škodlivin. Výrobce uvádí, že ve srovnání s klasickou cigaretou, je kouření glo™ až o 95% zdravější.

Novinka Glo se vyrábí v několika barevných provedeních, černé, šedé, růžové nebo zlaté.

Pokud si potrpíte na osobitost, se zařízením glo™ budete výjimeční. Vyrábí se totiž v několika barevných provedeních. Na výběr máte černou, šedou, růžovou nebo zlatou. Výrobce také připravil pro náročnější klienty různé náplně s příchutěmi tak, aby si vybral opravdu každý. 

Jsme velice rádi, že můžeme na český trh uvést glo™. Zařízení s pokročilou technologií zahřívání tabáku, jednoduchým a intuitivním designem a výkonnou baterií představuje dobrou alternativu ke kouření. V České republice žije více než 2 miliony dospělých kuřáků a třetina z nich už vyzkoušela nikotinové produkty nové generace. To potvrzuje, že spotřebitelé se velmi zajímají o možnou změnu a že na trhu existuje poptávka po výrobcích s potenciálně sníženým rizikem,“ říká Steven Donaldson, generální ředitel BAT ČR. 

Technologie zahřívání tabáku glo™ byla navržena ve Velké Británii a do jejího vývoje bylo zapojeno více než 100 vědců, inženýrů, designérů a odborníků na tabákové výrobky na pěti kontinentech.

Společnost British American Tobacco investovala za posledních šest let celkem více než 2,5 miliardy dolarů do výzkumu a vývoje alternativ kouření s potenciálně sníženým rizikem. Je také předním výrobcem tabákových produktů, v Česku má na trhu druhý nejvyšší podíl. Do jejího portfolia patří řada známých mezinárodních a lokálních značek, jako např. Lucky Strike, Viceroy, Rothmans, Pall Mall, Vogue, Dunhill či HB.

Související články