FACESTARSex a vztahyTAKY MÁTE POCIT, ŽE MUŽI ŽIJÍ V ÚPLNĚ JINÉ REALITĚ NEŽ ŽENY?...

TAKY MÁTE POCIT, ŽE MUŽI ŽIJÍ V ÚPLNĚ JINÉ REALITĚ NEŽ ŽENY? TADY JE 9 DŮKAZŮ, ŽE TOMU TAK OPRAVDU

1. Myslí si, že uklidit znamená vynést odpadky

1. Myslí si, že uklidit znamená vynést odpadky

Občas možná také umýt umyvadlo, když do něj po holení napadají vousy. Někdy si sám odnese prádlo do pračky a jednou týdně uklidí nádobí z myčky. „Pořádný úklid“ znamená, že se na to berou papírové ubrousky. Pokaždé, když něco z toho dělá, je na sebe náležitě pyšný. Vy děláte všechno ostatní a on si toho ani nevšimne, natož aby vám poděkoval.

2. Myslí si, že dojít pro mléko znamená nákup

Do obchodu chodí jen tehdy, když mu dáte krátký seznam základních věcí, o kterých bezpečně víte, že je v obchodě najde, a seřadíte je přesně podle toho, jak jsou tam uspořádány. On vždycky zapomene nejméně dvě věci.

3. Jde spát, když se mu zrovna chce, a spí celou noc

Když se dítě v noci vzbudí, ani ho neslyší, natož aby k němu vstal. Vy možná stejně jako já musíte občas vstávat i pětkrát za noc a být vzhůru celé hodiny s brečícím dítětem. On ráno nemá vůbec tušení, že ne všichni v domě se tak krásně vyspali.

4. Každé ráno se v klidu nasnídá

První věc, které se věnuje můj muž každé ráno po probuzení, je velký hrnek kávy a pořádná snídaně. Moje první věc je kojení. Pak přijde na řadu snídaně pro větší dítě. Někdy mám chvilku před obědem čas na snídani.

5. Když jde na WC, nemá k tomu obecenstvo

Někdy si tam dokonce i čte. Vy na to máte zhruba dvě minuty a musíte se při tom věnovat aspoň jednomu z dětí. Kdy jste naposledy měly v ruce časopis?

6. Chodí do kina

Když má volno a nemusí být doma s dětmi, zajde si na nějaký pěkný film. Když máte vy chvíli volna od dětí, jdete na nákup, uklízíte nebo si konečně dopřejete sprchu.

7. Sprchuje se každý den

Nehledě na to, co se zrovna děje, jestli jsou děti vzhůru, nebo spí, jestli musí někam jít, nebo ne, muž si každý den dopřeje sprchu. Opře se o stěnu, zavře oči a labužnicky na sebe nechá dopadat proud vody. Když jdete do sprchy vy (a někdy to opravdu není každý den), máte na to pět minut. Dát si na vlasy kondicionér je luxus a na oholené nohy můžete zapomenout.

8. Má čas si každý den zacvičit

Netřeba dalšího komentáře.

9. Myslí si, že koupat děti je vaše práce

Když ho o to požádáte, má pocit, po něm chcete, aby dělal něco za vás. Protože to přece máte rozdělné spravedlivě, pěkně na půl. Přesně tak to totiž vidí. Neřekne vám, že jste superžena, že nechápe, jak to všechno zvládáte, ale myslí si, že dělá totéž. Nebo to u vás tak není?

Související články