FACESTARŽivotní stylSVEZTE SE NA VLNĚ! PŘIDEJTE VODU A ZAŽIJTE NEODOLATELNĚ HLADKÉ A POHODLNÉ...

SVEZTE SE NA VLNĚ! PŘIDEJTE VODU A ZAŽIJTE NEODOLATELNĚ HLADKÉ A POHODLNÉ OHOLENÍ!

Od holení ke klouzání

Od holení ke klouzání

Nový holicí strojek Braun WaterFlex vás vtáhne do „vodního světa“ plného nových zážitků. Elektrický strojek už neslouží pouze pro suché holení. Ať už ve sprše, vaně, nebo dokonce pod vodou – všude, kde se rozhodnete oholit, bude Braun WaterFlex hladce klouzat po tváři pro bezkonkurenčně pohodlné oholení. Přidáním vody, pěny nebo gelu se otevírají zcela nové možnosti. Podobně jako u vodních sportů i zde potřebujete vodu, pěnu nebo gel, pokud chcete, aby elektrický strojek plynule a lehce klouzal po tváři! Tento „vodní“ způsob holení znamená pro pleť velký rozdíl a má velký dopad na to, jak holicí strojek funguje: voda změkčuje vousy, zatímco pěna a gel pomáhají zklidnit pokožku.

and

Navržen pro vaše individuální potřeby

33 stupňová výkyvná hlava strojku minimalizuje tření a umožňuje mu plynulý pohyb po problémových konturách tváře jako je brada a čelist. Kromě trojitého holicího systému pro důkladné odstranění vousů a stoprocentní vodotěsnosti, je tento chytrý strojek vybaven také robustní nepropustnou membránou na rukojeti, která chrání vnitřní jádro před vodou a pomáhá páře unikat ven. Speciální konstrukce a protiskluzový materiál vždy zaručuje jeho pevné uchopení. Ergonomický a adaptabilní strojek lze bezpečně ponořit do hloubky 5 metrů a je dostupný ve dvou různých barvách – černá a modrá.

and

Zamilujete si jej po prvním vyzkoušení

Výzkum značky Braun ukázal, že až 85 procent mužů (společnost P&G provedla výzkum v Německu, Japonsku a USA), kteří vyzkoušeli mokré holení s elektrickým strojkem, u něj již zůstane. Líbí se jim kombinace klouzavého pohybu a jemnosti k pokožce spojené s holicím výkonem, jaký od značky Braun očekávají. Michael Kewley, Associate Marketing Director značky Braun pro pánskou péči o vzhled, má jasný vzkaz pro všechny muže: „Stačí jej vyzkoušet! Nový WaterFlex spojuje výkon a pohodlí, aby pomáhal mužům vykročit do nového dne s naprostou jistotou a možná i s malým výskokem.“

and

and

 

Související články