Stylista Filip Vaněk vs. profi fotograf Benedikt Renč – bitva fotografů.

Máte neustále mobil v pohotovosti, aby vám neutekla žádná pěkná fotka? Filip Vaněk nebo známý fotograf Benedikt Renč to tak mají také. Během soutěže Next Image 2020 od Huawei se vydali do ulic Prahy a ukázali, jak umí fotit s Huawei P40 Pro. A co si o fotkách z mobilu myslí další profi fotografové? Podívejte se v článku.

Ani profesionálům neutekla soutěž Huawei Next Image, které se vloni zúčastnilo 500 tisíc lidí na celém světě. Při příležitosti blížící se uzávěrky mezinárodní fotografické soutěže, do které se mohl zapojit každý, kdo rád fotí se smartphonem, přijali výzvu účastnit se photo battle. Sešli se v centru Prahy s jasným cílem – vytvořit prostřednictvím smartphonu Huawei P40 Pro sérii fotek a porovnat tak své fotografické dovednosti. A kdo z nich vyhrál? Podívejte se na fotky i na video, jak se s tímto úkolem vypořádali a posuďte sami. Jisté je, že s kvalitním fotografickým smartphonem může mít krásné fotky každý.

Fotky Bena Renče:andandandandandandandandandandandandandandandzde. Fotky z mezinárodního kola jsou dostupné na této stránce.