FACESTARKrásaSTAŇ SE NAŠÍ FACE STAR: BÁLA JSEM SE EXPERIMENTŮ, TEĎ JSEM V...

STAŇ SE NAŠÍ FACE STAR: BÁLA JSEM SE EXPERIMENTŮ, TEĎ JSEM V OKOLÍ ZA HVĚZDU, ŘÍKÁ O SOBĚ VLAĎKA!

Nový účes jako první

Nový účes jako první

Po příchodu do kadeřnického salonu Frank Provost si Vlaďku vzala na starosti velmi zkušená kadeřnice Markéta Machová. „Klientka chtěla zůstat ve stejné tmavosti vlasů. Jelikož měla 100% bílé vlasy, museli jsme nejdříve dobarvit odrost, a následně se pracovalo s délkami vlasů, hlavně ve vrchní partii,“ říká na úvod Markéta. Zajímá vás, jaká technika barvení byla na vlasech paní Vlaďky použita? „Použily jsme exkluzivní techniku barvení FranckProvost pro tmavší vlasy – tzv. brun cashmere (hnědý kašmír). Jde o lehké probarvení tón v tónu. K tomu jsme přidali přeliv pro lesk s lehkými mahagonovo-měděnými odlesky. Vlasy se nyní Vlaďce krásně lesknou a probleskují v nich jemné pramínky,“ shrnuje Markéta vlasovou proměnu Vlaďky. 

Po barvení čekalo na Vlaďku stříhání. Jaké měla představy o novém střihu? „Klientka nechtěla příliš zkracovat. Dohodli jsme se, že délku upravíme a dodáme střihu lehkost a pohyb. Vlasy jsem mírně sestříhal okolo obličeje i v zadní partii. Nakonec jsem vše odlehčil, abych dodal objem. Zadní partie byla vyfoukaná přes difuzér a přední přes menší kartáč,“ dodává kadeřník Vojtěch Kohout, který se postaral o Vladčin nový sestřih.

  and

 Šaty dělaj člověka

Po velmi podařené úpravě vlasů čekala na Vlaďku vizážistka, která vytvořila příjemný a jemný make up pro každodenní nošení. Pomyslný hřeb přišel s příchodem stylistky Ruth, která Vlaďku od paty k hlavě trendy oblékla. „Asi mohu prozradit, že Vlaďce je přes 50 let, takže nalézt vhodné a zároveň šik oblečení pro mne byla výzva. Vlaďka má ráda spíše nenápadné elegantní oblečení, úměrné jejímu věku, nepotrpí si na žádné módní výstřelky. Když uviděla barvy, které jsem si pro ni připravila, trochu se zděsila. Jakmile se ale oblékla, byla naprosto nadšená, a to považuji za mnohem důležitější než to, jak moc je oblečení trendy. Vlaďku jsem oblékla do kabátu s páskem, díky kterému vynikne štíhlý pas a ženská silueta. Navíc je černobílý vzor hitem této zimy. Modrá halenka je střihem ke krku a bez výstřihu – jednoduchá a elegantní, vhodná jak do práce, tak i na kávu s kamarádkami. Kalhoty jsem vybrala úzkého střihu, jelikož si je Vlaďka může s přehledem dovolit. Kotníkové boty na podpatku pouze doplnily a podtrhly celý outfit. Třešničkou byla kvalitní kožená kabelka se zajímavým detailem,“ popisuje Ruth stylistickou proměnu Vlaďky.

 Den plný hýčkání

Po doladění posledních detailů následovalo profesionální focení, které bylo nezbytnou součástí celkové proměny. Také vás zajímá, jak zhodnotila proměnu sama Vlaďka? „Mohu říct, že proměna splnila moje očekávání a současně i můj sen. Byla velice příjemná, krásné prostředí, milý a vstřícný kolektiv lidí, kteří se mne ujali, ať už se to týká týmu profesionálních kadeřníků, kteří vytvořili prvotní základ samotné proměny. Bále jsem se experimentů, ale z výsledku jsem byla mile překvapena. Dodnes mi moji přátelé barvu obdivují! Také mi kadeřníci poradili, jak mám o vlasy pečovat. Pozitivně hodnotím práci vizážistky. Dozvěděla jsem se,  jak mám pečovat o pleť a jaké je vhodné denní i večerní líčení včetně toho, jaké kosmetické přípravky mám používat. Co se týče oblečení, které pro mě připravila Ruth, nejvíce mě nadchla modrá halenka s výrazným šperkem, úzké kalhoty a vysoké boty, kterých jsem se vzhledem k mému věku obávala. Jsem sakový typ, po vyzkoušení kabátu mohu konstatovat, že nemusím nosit jen krátké bundy, ale občas je můžu prohodit i za tento typ oblečení. Nesmím zapomenout na kabelku, která byla skvělá, obdivovala jsem materiál, ze kterého byla ušita a také její tvar, velikost a vyhovující prostory uvnitř, které odpovídaly mým potřebám. Proměna předčila mé očekávání a myslím, že každá žena by si měla dopřát alespoň jednou za život takový den plný péče a hýčkání o ni samotnou,“ říká Vlaďka o celkové proměně své vizáže.

Jak se proměna na hvězdu povedla, posuďte sami.

Pro nás bylo důležité, že si Vlaďka celou proměnu užila a ze své nové vizáže byla nadšená. Již nyní se můžete těšit na další proměnu, tentokrát se v hvězdu promění paní Markéta!

Děkujeme za poskytnutí prostor kadeřnickému salonu Frank Provost ve Slovanském domě. 

Související články