FACESTARMódaSPODNÍ PRÁDLO, KTERÉ VYRAZÍ DECH NEJEN VAŠEMU PARTNEROVI, ALE I VÁM SAMOTNÉ!

SPODNÍ PRÁDLO, KTERÉ VYRAZÍ DECH NEJEN VAŠEMU PARTNEROVI, ALE I VÁM SAMOTNÉ!

and

Modelky zahalené do luxusu!

and

Před pár dny se v Kaiserštenském paláci uskutečnila módní přehlídka luxusního francouzského spodníha prádla z prodejen Oxalis Dessous a na modelkách vypadly všechny kousky od značek Aubade, Chantelle, Passionata, Lise Charmel či Antinéa opravdu dokonale. Celý večer se tak nesl nejen v představení novinek z oblasti spodního prádla, ale i v úžasu, jak můžou být i decentní modely neuvěřitelně sexy. Což potom když přišly na řadu podvazky a škrabošky. Isnpirujte se s námi!

Od všeho něco…

and

Na své si přišly dámy, které zrovna neholdují výrazným barvám, ale upřednostňují klasiku v podobě bílého nebo černého spodního prádla. I to se totiž ukázalo jako nesmrtelná kombinace, která nikdy nepřestane překvapovat a zároveň přitovat muže všech věkových kategorií. Druhým extrémem pak bylo představení spodního prádla, na kterém nebylo moc látky. Naopak ale návrháři nešetřili krajkou a sexy doplňky. Nás nejvíce zaujalo šedivá, krajková podprsenka se saténovým detailem pod prsy. Ta je totiž jednoduchá a zároveň nabitá erotikou.

V čem do postele?

and

Nouze na přehlídce nebyla ani o novinky z oblasti nočních košilek. Muži, kterým právě tato kategorie vyvolá vzpomínku na mámu nebo babičku v bavlněné košili až po kotníky, byli jistě mile překvapeni. Modelky totiž v tomto případě ukázaly své přednosti v saténových košilkách, které sice většinu těla zakrávaly, ale z pohledu přítomných pánu bylo jasně zřetelné, že jejich představivost pracuje na maximum. Konec proto mýtům o tom, že noční košile nemůže být sexy. Ta v červené variantě sklidila asi největší úspěch. Není divu, že se vášeň většinou vyjadřuje právě rudým odstínem.

Podvazky u Vás ve skříni nesmí chybět!

and

Historie podvazků se datuje až do doby před naším letopočtem. Těžko říct, jestli tehdejší ženy spoléhaly na jejich funkčnost nebo spíš chtěly zaujmout. Ať tak nebo onak, doba hodně postoupila a to, co jsme viděli na módní přehlídce Oxalis Dessous nám vzalo všechny iluze o tom, že jsou podvazky pouhým přežitkem. Ty v černo-červené kombinaci, které na mole předváděla modelka se škraboškou na tváři byl podle nás naprostým topem celé přehlídky. Asi by nebylo od věci ukázat se v nich svému partnerovi zrovna ve chvíli, kdy po něm něco chceme… 🙂

Dorazilo i spoustu hvězd!

Inspiraci na tuto přehlídku přišlo čerpat i mnoho celebrit. Za všechny můžeme zmínit Kateřinu Herčíkovou, která je považována za jistou českou módní ikonu nebo její jmenovkyni Kateřinu Kristelovou, která se vždy pyšnila svou dokonale zvládnutou sexy image.  „Přijde mi škoda krásnou krajku skrýt ještě vycpávkou, krajka si zaslouží být vidět na holém těle. A to si nyní mohu i dovolit, push-up podprsenky jsem ze svého šatniku vyhodila a soustředím se jen na elegantní krajku,“ nechala se slyšet po skončení přehlídky moderátorka.

Netoužíte i Vy najednou po změně?

Právě teď je ten nejlepší čas na změnu svého okoukaného spodního prádla. Zima sebou totiž nenese jen sychravé počasí, ale i touhu se po návratu domů svlékat z teplého oblečení. A v tomto případě je hned lepší mít se na co koukat. Ne jen pro Vašeho partnera, ale věřte, že koupě nového spodního prádla dodá i Vám tolik potřebné seběvědomí.

Související články