FACESTARŽivotní stylSOUTĚŽ UKONČENA! ZÁVĚR LÉTA PLNÝ ENERGIE: VYHRAJTE ZÁSOBY A DOBIJTE BATERKY, BUDETE...

SOUTĚŽ UKONČENA! ZÁVĚR LÉTA PLNÝ ENERGIE: VYHRAJTE ZÁSOBY A DOBIJTE BATERKY, BUDETE JE POTŘEBOVAT

 

 

Místo kávy zelený čaj

and

Hned ráno vyměňte pražená zrnka za sušené lístky čajovníku. Káva sice dodává energii rychle, stejně rychle však její hladina zase klesá. Účinky čaje jsou nenápadnější, ale vyrovnané a dlouhodobé.

Po obědě do postele

and

Že se není možné vyspat do zásoby? Nesmysl. Na noční dobrodružství vás nic nepřipraví lépe než dvouhodinová poobědová siesta. Pokud se z odpoledního spánku probouzíte mrzutí, pomoc je jednoduchá: dejte si osvěžující sprchu.

Domácí lázně

and

Rychlá sprcha funguje stejně dobře jako relaxační vana – vyjdete z ní jako znovuzrození. Pro nabuzení smyslů si koupel vylepšete citrusovou vůní ve formě koupelové soli, pěny nebo sprchového gelu.

Hudební budíček

and

Ať už si ji pustíte do sluchátek, nebo do obřích reproduktorů, energická hudba vás postaví na nohy jedna dvě. Klidně se poddejte nutkání trochu si zatancovat nebo zacvičit, aby se vám pořádně rozproudila krev.

Živá voda v plechovce

and

Tankujte ji během celého večera v podobě osvěžujícího nápoje Rockstar Energy Drink. Vyzkoušejte všechny příchutě, mezi nimiž jsou sladké i kyselé, perlivé a neperlivé. Adresu nejbližšího prodejce najdete prostřednictvím internetové aplikace.

Jedinečná kombinace taurinu, guarany, ovocných šťáv a vitaminů přináší okamžitou vzpruhu, ať už jsi za volantem, na party nebo uprostřed náročného atletického výkonu.

·        ROCKSTAR ORIGINAL

Buď originální a vyber si svou akční zábavu. Rockstar Original ti kromě energie přinese smršť originálních nápadů.

·        ROCKSTAR PUNCHED GUAVA 

Nech se unést fantastickou směsí tropické guavy a dalších ovocných šťáv, která tě okamžitě zbaví únavy i strachu.

·        ROCKSTAR XDURANCE BLUEBERRY

Ovládni vodní živel a vyzkoušej si chůzi po hladině se směsí borůvek, granátového jablka a Acai.

·        ROCKSTAR SUPER SOURS BLUE RASPBERRY

Následuj svou cestu, i kdyby měla vést kolmo vzhůru nebo nad propastí. Porci energie ti dodá prvotřídní palivo v podobě kyselého drinku s osvěžující chutí modré maliny.

·        ROCKSTAR SUPER SOURS GREEN APPLE

Superkyselá směs jablek, ženšenu a dalších povzbuzujících látek postaví do pozoru tělo i mysl, budeš lepší, silnější, rychlejší.

SOUTĚŽ: O co hrajeme?

Tři z vás získají stylové Rockstar žabky a balení 6 ks Rockstar Energy Drink – mix příchutí. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku:

Jaká složka osvěžujícího nápoje Rockstar Energy Drink dobíjí baterky?

a) kofein

b) vitamin C a ovocné šťávy

c) jedinečná kombinace taurinu a guarany

Správné odpovědi zasílejte na emailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět přidejte heslo „ROCKSTAR“, dále nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Soutěž probíhá od 24. 8. – 7. 9. 2015 do 24:00h!

Gratulujeme a výhry posíláme: Hana B., Nymburk, Alena T., Mladá Boleslav, Jiří M., Písek, Eva H., Praha, Lucie M., Přibyslav.

Související články