FACESTARKrásaSOUTĚŽ UKONČENA! VYHRAJTE NAD NEPOSLUŠNÝMI VLASY! SOUTĚŽTE S NÁMI O PRVOTŘÍDNÍ PŘÍPRAVKY

SOUTĚŽ UKONČENA! VYHRAJTE NAD NEPOSLUŠNÝMI VLASY! SOUTĚŽTE S NÁMI O PRVOTŘÍDNÍ PŘÍPRAVKY

 

 

Vlasy začnou poslouchat!

and

Nechceme vlasy dusit, nutit je být celé hodiny v pozoru, nechceme je proměnit v nehybnou sochu. Trik spočívá v tom je tak akorát zafixovat do skvělé podoby, aniž by působily strnule. Našli jsme pro vás velkou novinku – stylingové přípravky Aussie, jejichž recenzi najdete v článku Jak zvládnout svoje vlasy a nezbláznit se.

Stylingová řada obsahuje dvě pěnová tužidla a dva laky na vlasy, přičemž každý z nich nabízí dvojí účinek (ano, i naše produkty zvládnout více věcí najednou), a také sprej s efektem plážových vln.

Tužíme se k dokonalosti

and

Pěnové tužidlo pro objem a péči Aussie Miracle Volume + Conditioning vám pozdvihne vlasy i ducha tak vysoko, jak jen budete chtít. Vlasům navíc nabídne péči, aby zůstaly ve skvělé formě. S pěnovým tužidlem pro tvarování loken a lesk Aussie Miracle  Curl Define + Shine vytvarujete pružné lokny. Tužidlo dokáže vaše nádherné kudrny dokonale zkrotit a zároveň se postará o to, aby zůstaly hezky zvýrazněné. Navíc jim dodá trošku lesku, takže vaše koruna krásy upoutá tu náležitou pozornost.

Blýskněte se s lakem

and

Díky dávce laku na vlasy pro objem a zpevnění Aussie Miracle Volume + Hold budete mít jistotu, že vám žádný freestylový tanec nezničí svůdný objem vlasů. Flexibilní zpevnění zachová jejich pružnost a nadýchanost, ale zároveň něco vydrží. Lak na vlasy pro lesk a pružnost Aussie Miracle Shine + Hold dodá vašim vlasům stejně brilantně nejen lesk, ale také šetrné zpevnění. Vaše lesklé vlasy zůstanou v přesně takovém tvaru, jaký budete chtít.

Dokonalý účes = nutná péče

Pro stálý výsledek péče o vlasy s přípravky Aussie zařaďte pěnové tužidlo a lak na vlasy do své pravidelné péče: když si vlasy umyjete a ošetříte balzámem, naneste do vlhkých vlasů dávku pěnového tužidla o velikosti pingpongového míčku a na suché vlasy pak nastříkejte lak, abyste zafixovala (bez jejich slepování – žádné lepidlo tu nenajdete) finální účes. A je to!

SOUTEŽ: vyhrajte sadu stylingových přípravků

and

Vyhrajte sadu všech 4 stylingových produktů Aussie (2 laky a 2 tužidla na vlasy) v hodnotě 596 Kč a rozhýbejte svůj účes – vaše vlasy vám za to poděkují! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

Z které země čerpá značka Aussie inspiraci a složení svých stylingových produktů?

a)    Španělsko

b)    Brazílie

c)    Austrálie 

Správné odpovědi zasílejte na emailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět přidejte heslo „AUSSIE“, dále nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Soutěž probíhá od 19. 8. – 2. 9. 2015 do 24:00h!

Gratulujeme a výhry posíláme: Jana B., Vyškov, Olga T., Mělník, Jiří H., Třebíč, Ivana F., Praha.

Související články