FACESTARKrásaSOUTĚŽ UKONČENA! TRIKY PRO ÚŽASNÉ VLASY: PŘITÁHNĚTE POZORNOST MUŽŮ DÍKY OSLNIVÉ HŘÍVĚ

SOUTĚŽ UKONČENA! TRIKY PRO ÚŽASNÉ VLASY: PŘITÁHNĚTE POZORNOST MUŽŮ DÍKY OSLNIVÉ HŘÍVĚ

 

 

Vlasy jsou pro nás všechno

Vlasy jsou součástí našeho já, která určuje, jak vypadáme a jak se cítíme. Proto potřebujeme, aby byly úžasné, přesně podle našiv představ. Přesto až příliš často ze svých požadavků slevíme, protože věříme, že si musíme vybrat mezi zdravou pokožkou hlavy a krásnými vlasy. Je čas nechat se překvapit…

Už víte, že díky Head & Shoulders budete mít zdravou pokožku hlavy, ale věděli jste, že po něm máte i naprosto úžasné vlasy? Překvapení? My jsme si to mysleli! Světová jednička mezi šampóny nyní uvedla na trh speciální kolekci, abyste mohli mít krásné vlasy bez lupů, přesně podle vašich představ – abyste měly tu sebevědomí vypadat, cítit se a vyjadřovat podle sebe.

and

Speciální kolekce Head & Shoulders s exkluzivními ilustracemi umožňuje vybrat si z řady variant tak, abyste měly krásné vlasy podle sebe, tak jako cenami ověnčená herečka a ambasadorka Head & Shoulders Sofía Vergara: „Moc ráda používám šampony a balzámy od Head & Shoulders – kromě nádherných vlasů máte i zdravou pokožku hlavy. Co víc můžete chtít?“ Sofía si z šampónů od Head & Shoulders vybrala Extreme Volume: „Já tuhle krásnou speciální řadu od Head & Shoulders prostě miluju – je dokonalá pro všechny typy vlasů, takže s ní dosáhnete právě takového vzhledu, jaký vám opravdu sluší. Mít krásné a zdravé vlasy nebylo nikdy snazší.

Krásné vlasy a navíc zdravá pokožka

ZPT technologie už při prvním umytí zlikviduje až 100 % lupů. Péče o pokožku hlavy je totiž základ pro nádherné vlasy. Pokud potřebujete větší objem vlasů, péči o oslabené vlasy nebo zmírnit vypadávání vlasů, jednoduše si vyberte produkt, který je pro vás nejlepší. Nová speciální kolekce obsahuje vaše oblíbené varianty, včetně šampónů a balzámů Thick & Strong pro posílení vlasů, Anti Hairfall pro zmírnění vypadávání vlasů a Extreme Volume pro velký objem.

Bez ohledu na to, jaký máte typ vlasů, ve speciální kolekci najdete něco pro sebe a s tím všechnu krásu, kterou můžete očekávat od šampónu a balzámu.

SOUTĚŽ:

Mějte i vy zdravou pokožku hlavy a krásné vlasy! Vyhrajte sadu 400ml balení šampónů a balzámů Thick & Strong pro posílení vlasů a Anti Hairfall pro zmírnění vypadávání vlasů.

Jakou další variantu můžete najít ve speciální kolekci Head & Shoulders s exkluzivními ilustracemi?

A)     Head & Shoulders Extreme Volume pro velký objem 

B)     Head & Shoulders Deep Clean pro důkladné umytí

C)     Head & Shoulders Old Spice

Správné odpovědi zasílejte na emailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět přidejte heslo „SOFÍA“, dále nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Soutěž probíhá od 4. 9. – 20. 9. 2015 do 24:00h!

Gratulujeme a výhry zasíláme: Jana V., Hradec Králové, Lenka S., Litomyšl, Stanislav D., Písek, Eva K., Praha, Alice G., Plzeň.

Související články