FACESTARKrásaSOUTĚŽ UKONČENA! NAHÁ PLEŤ JE IN! KONEC NEDOKONALOSTÍ! VYHRAJTE POMOCNÍKA PRO OSLNIVOU...

SOUTĚŽ UKONČENA! NAHÁ PLEŤ JE IN! KONEC NEDOKONALOSTÍ! VYHRAJTE POMOCNÍKA PRO OSLNIVOU ZÁŘI

 

 

Ať už na přehlídkovém mole nebo v běžném životě, všechny víme, že nám kosmetika má pomoci dosáhnout oné mladistvé, oslnivé záře. Nahá pleť znamená, že se cítíte dobře ve své kůži a zároveň víte, že pokaždé vypadáte dobře. Jak toho dosáhnout? Objevili jsme na trhu novinku, kterou budete rozhodně chtít. A s námi ji můžete vyhrát, čtěte dál!

Nezáleží na tom, zda chcete vypadat jako hollywoodská hvězda nebo strávit celý den bez jakéhokoli make-upu – základem je pořád krásně vyčištěná pleť. Epilátor Braun Face dodává ženám sebedůvěru a svobodu nosit make-up, nebo se bez něj obejít,“ říká Jessica Alba Ambasadorka značky Braun.

Stačí zmáčknout jen jedno tlačítko

and

Revoluční novinka nese název Braun Face. Jedná se o první pomůcku pro péči o obličej typu „dva v jednom“ na světě, čistí póry do hloubky, přesně epiluje tvář a dává tak vyniknout vaší čisté, zářivé kráse, ať už chcete jít do společnosti bez make-upu nebo vytvořit dokonalý základ pro vyzkoušení nejnovějších trendů. Můžete se spolehnout, že vaše pokožka bude viditelně hladší, svěžejší a bezchybná – stačí jen zmáčknout jedno tlačítko.

Ovládat inovativní epilátor je hračka. Má za sebou prokazatelné výsledky, pomůže vám od nečistot a snadno vytvoří dokonalý základ pro všechny vaše oblíbené kosmetické trendy nebo zářivou pleť, za niž by se nestyděla žádná modelka. Představte si zdravou, svěží přirozenou krásu každé ráno…

Začněte precizní epilací

Hlava epilátoru diskrétně a efektivně odstraní i neviditelné chloupky a odvede naprosto přesnou práci na obočí, horním rtu a bradě. Tento epilátor je naprostou nezbytností pro všechny ženy, které usilují o dosažení hladké pleti. S 10 mikrootvory pro superúčinnou epilaci zajistí epilátor až čtyři týdny hladké pokožky. Epilace je dvousetkrát rychlejší než s obyčejnou pinzetou a dokáže odstranit chloupky čtyřikrát kratší než vosk. Už za pár vteřin s ním dosáhnete hladké pleti bez chloupků, která vydrží několik týdnů.

Proměňte epilátor v čisticí kartáček

and

Stačí jednoduchá výměna hlavy a z epilátoru Braun Face se stane efektivní kartáček na hloubkové čistění pórů, s nímž za pár minut dosáhnete stejně kvalitních výsledků jako v kosmetickém salónu. Sonická čisticí technologie je šestkrát účinnější než ruční čištění a jemně, ale důkladně odstraňuje zbytky make-upu a nečistot. Rovněž pomáhá kůži připravit na účinnější vstřebání kosmetických přípravků, takže vaše pleť je okamžitě hladší, jemnější a viditelně krásnější. 

Přizpůsobený pro individuální potřeby vaší pleti

and

Všichni dobře víme, že důkladná každodenní péče o pleť hraje důležitou roli pro dosažení bezchybného jasu, ale podle průzkumu společnosti Braun je individuální přístup neméně důležitý. 84 % žen potvrdilo, že jejich pokožka potřebuje specifickou péči.

Sami dermatologové potvrzují, že pro zářivou, zdravě vypadající pleť je potřeba si osvojit efektivní péči. Pokožka každého z nás je odlišná, proto je individuální přístup tím nejúčinnějším řešením. Nové kosmetické kartáčky jsou tu pro každý typ a potřeby pleti, což z nich dělá nepostradatelné kosmetické pomocníky.

Nové kosmetické kartáčky Braun Face

and

•           Kartáček pro velmi citlivou pokožku: Pro jemnou, suchou a citlivou pleť, která vyžaduje jemnější dotek. Za pomocí stovek mikrooscilací za minutu, dlouhé (14mm), jemné a husté štětinky jsou velmi důkladné při čištění. 

•           Peelingový kartáček: Vyvinutý pro čištění pórů do hloubky a bezchybnou konečnou úpravu. Kartáček je určen pro používání jednou týdně a kombinuje kratší štětinky (8mm) pro důkladné čištění a delší (10mm) pro odstranění mrtvých kožních buněk a zanechává tak pokožku jemnou a čistou. Dvojí délka štětinek pomáhá udržet peelingová zrníčka pro účinnou exfoliaci a je tak esenciální součástí péče o pleť. 

•           Kosmetická houbička: Díky unikátnímu povrchu může být houbička použitá pro vmasírování hydratačních krémů a olejů do pleti. Využití také najde při nanášení dalších kosmetických přípravků jako je make-up pro sjednocení tónu pleti a hladký základ. 

Přidejte se k revoluční péči i pleti a vyhrajte Braun Face

and

Od jemné a precizní epilace a hloubkového čištění pórů, po základní peeling a nanášení make-upu, přirozený jas vaší pleti je na dosah. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

Kolikrát rychlejší je epilace pomocí Braun Face v porovnání s pinzetou?

a) stokrát rychlejší než s obyčejnou pinzetou

b) dvousetkrát rychlejší než s obyčejnou pinzetou

c) pětsetkrát rychlejší než s obyčejnou pinzetou

Na vítěze čeká Braun Face epilátor a čistící kartáček 2v1 spolu se sadou kosmetických kartáčků v hodnotě 2 698 Kč.

Správné odpovědi zasílejte na emailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět přidejte heslo „BRAUN FACE“, dále nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Soutěž probíhá od 24. 8. – 7. 9. 2015 do 24:00h!

Gratulujeme a výhru zasíláme: Marie G., Poděbrady.

 

Související články