FACESTARReceptySOUTĚŽ UKONČENA: MILUJEME FRAPPUCCINO! VYHRAJTE POUKAZ A ZKUSTE JOGURTOVÉ S MANGEM NEBO...

SOUTĚŽ UKONČENA: MILUJEME FRAPPUCCINO! VYHRAJTE POUKAZ A ZKUSTE JOGURTOVÉ S MANGEM NEBO ZAHRADNÍM OV

 

 

and

Pro začátek musíme s pravdou ven a přiznat se, že patříme mezi milovníky Starbucks! Je to tak. I my jsme se nechali vtáhnout do kouzelného světa voňavé kávy, kterou zná celý svět. Pro někoho je to pozérství a dobrý reklamní tah, pro nás srdcaře nenahraditelná božská mana. I proto jsme v redakci nehraně zajásali, když jsem se dozvěděli, že se do naší oblíbené kavárny vrací Frappuccina.

A pozor! Přelom letošního jara a léta si můžete zpestřit jedinečnou novinkou v podobě neodolatelného Mango Passion Fruit Yoghurt Frappuccina, lahodné kombinace jogurtu a tropického ovoce s ledem. A až vás mango omrzí, můžete vyzkoušet svěží Berry Yoghurt Frappuccino, jehož základem je zahradní ovoce. Věřte nám, je to prostě „mňamka“.

Nejlepší káva na ledu

and

Kromě Frappuccina se můžete osvěžit jedinečnou ledovou kávou. A v čem že spočívá její kouzlo? V kvalitě kávy. Zrnkovou kávou této sezóny je unikátní Kenya, prémiová káva patřící k těm nejlepším na světě. Pěstuje se ve vysokých nadmořských výškách, které vytvářejí ideální klima pro zrání, a její nesporná hodnota je založena na silné tradici. Její africký původ prozrazuje vysoká kyselost doplněná o tóny citrusových plodů. Díky své specifické chuti je ideální i pro přípravu studených nápojů. 

Sladké mlsání

and

Káva Kenya je další z řady limitované nabídky Origin Espresso a můžete si ji připravit i doma, neboť je v prodeji také jako balená zrnková káva. My už ji ve své kuchyňce máme. S tímto ranním životabudičem spolu se sezonními zákusky v podobě jahodového cheesecake a kokosovo ananasového řezu je náš start do nového pracovního dne o poznání příjemnější. Zkuste to taky a napište nám, jak jste svůj ranní start vyladili po svém.

and

Nová nabídka přináší také letně laděnou kolekci hrnků a termohrnků. 

Soutěž o dárkové karty

Pokud stejně jako my patříte mezi fanoušky Starbucks, hrajte s námi o 4 dárkové karty v hodnotě 500 Kč.

Soutěžní otázka: Kde byla letos v dubnu otevřena nejnovější kavárna Starbucks?

a)      V Nákupním a zábavním centru Olympia v Brně

b)      V Praze na Křižíkově – Starbucks Meteor Křižíkova

c)       V byznys lokalitě The Park na pražském Chodově

Správné odpovědi zasílejte na emailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět přidejte heslo „Starbucks“, dále nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Soutěž probíhá od 31. 5. – 14. 6. 2015 do 24:00h!

Gratulujeme a výhru posíláme: Jana R., Brno, Ivan F., Liberec, Eva J., Ostrava, Alena N., Znojmo.

Související články