FACESTARZdravíSOUTĚŽ UKONČENA! I BEZ SOLI NÁM CHUTNÁ! VYHRAJTE ZÁSOBU NESOLENÝCH CHIPSŮ PRO...

SOUTĚŽ UKONČENA! I BEZ SOLI NÁM CHUTNÁ! VYHRAJTE ZÁSOBU NESOLENÝCH CHIPSŮ PRO CELOU RODINU

 

 

Sůl nad zlato? To už neplatí

Tento týden jsme vydali článek o tom, že současná populace konzumuje přemíru soli. Článek zde. Najdete v něm skvělé tipy na zdravé mlsání, včetně nových nesolených chipsů.

Nové chipsy jsou vyrobeny z těch nejčerstvějších, právě vyoraných brambor, a přinášejí tak ojedinělý chuťový zážitek. Na základě četných žádostí spotřebitelů jsou kromě klasických solených představeny také nesolené chipsy, které nechají ještě lépe vyniknout jedinečnou chuť raných brambor. Nesolené jsou další inovací značky Bohemia Chips a nabízejí spotřebitelům také možnost dochutit si chipsy podle vlastní chuti.

I bez soli nám chutná

and

Značka Bohemia Chips, jejíž výrobky patří u českých konzumentů slaných pochoutek mezi nejoblíbenější, využila ty nejčerstvější brambory a představuje limitovanou edici Bohemia Chips z raných brambor. K dostání jsou solené i nesolené, přičemž nesolené uvádí na trh zcela poprvé. V obchodech se tato čerstvá limitovaná edice objevila začátkem července a bude v prodeji pouze po dobu několika týdnů do vyprodání zásob. Abyste je stihli ochutnat, můžete je u nás vyhrát.

Soutěž o zásobu chipsů na celý rok

Odpovězte správně na soutěžní otázku a získejte velký karton limitované edice Bohemia Chips z raných brambor. Cena čeká na 5 výherců.

Z jaké speciální odrůdy raných brambor se vyrábí nejnovější limitovaná edice Bohemia Chips?

a)        Lady Claire

b)        Saturna

c)        Lady Rosetta

Odpověď na soutěžní otázku najdete na: www.bohemiachips.cz/rane. Správné odpovědi zasílejte na emailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět přidejte heslo „BOHEMIA“, dále nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Soutěž probíhá od 20. 8. – 2. 9. 2015 do 24:00h!

Gratulujeme a výhry posíláme: Hana T., Brno, Aleš R., Jihlava, Marie B., Třinec, Martin F., Hradec Králové, Eva K., Český Krumlov.

 

Související články