FACESTARLifestyleSoutěž ukončena. Dopřejte si královskou snídani ještě dnes

Soutěž ukončena. Dopřejte si královskou snídani ještě dnes

Vzpomínáte na slavný film s Audrey Hepburnovou? To byla romantika! K Tiffanymu vás pozvat nemůžeme, ale máme pro vás určitě stejně gurmánský zážitek v režii jiného hostitele. Patří do nekonečně moderní a technicky vyspělé současnosti a věřte, že vás nezklame.

Co snídáte nejraději? Lahodnou kávu a domácí vafle s džemem od babičky? Horký čaj a toust se sýrem? Panini? Pozvěte do své domácnosti konečně Tefal! Všechno skvěle stihnete a navíc si báječně pochutnáte. Jen romantika zůstane zcela ve vaší režii.

and

Hotovo za pár minut 

Rychlovarná konvice z nerezové oceli se 7 stupni regulace teploty Tefal EXPRESS CONTROL (KI240D30) ohřeje vodu během chvilky, ba co víc, udrží její teplotu celou hodinu ve stejné výši. Takže si svou čerstvě připravenou kávu či čaj můžete dopřávat znovu a znovu, navíc konvice je praktická malá a nezabere příliš mnoho místa ve vaší kuchyni! 

Vafle, toasty, paniny a další pochoutky podle vaší momentální chuti připravíte s multifunkčním sendvičovačem Tefal Snack Collection 4v1 (SW854D16) za pár minut. A nejen po ránu! Když dostanete chuť na grilovanou večeři, sendvičovač znovu rychle poslouží – dokonce jako gril. Navíc vás nečeká žádná velká práce s údržbou: desky se snadno čistí a můžete je umýt v myčce.

and

Raz dva soutěž

Připravili jsme pro vás exkluzivní soutěž, ve které můžete vyhrát super rychlou rychlovarnou konvici Tefal EXPRESS CONTROLL pro vaše chutnější rána..Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí ve hře.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Gratulujeme výherci: Alena B., Litvínov.

Související články