Soutěž se SCANquilt o dárkové poukazy za 3 000 Kč

Hledáte něco, co se hodí do každého interiéru a současně nabízí nepřebernou škálu možností? Pořiďte si luxusní povlečení, vybavte koupelnu novými ručníky nebo si můžete oživit svou kuchyň. Připravili jsme pro vás jarní soutěž, ve které můžete vyhrát dárkové vouchery na nákup zboží SCANquilt. Jaro k tomu přímo vybízí…

Ať už moderní nebo tradiční interiér, každý si zkrátka vybere. Stačí se jen porozhlédnout v obchodech SCANquilt a podle svého vkusu si vybrat doplňky, které vám stoprocentně přinese do bytu svěží jarní vánek. Vybavení bytu by mělo být osobité a představovat to, jací jste. Zapomeňte na slepé následování trendů a rozhodujte se především podle toho, v čem se cítíte příjemně. 

Společnost přináší inspiraci, hravost a hezkou pohodu do Vašich domovů. Pečlivě vybírá a dotváří kolekce předních světových návrhářů a přináší moderní i tradiční vzory na ložní povlečení v barevnostech, které by se Vám líbily. Jejich nejširší nabídku více než 600 vzorů naleznete v prodejnách SCANquilt a i na e-shopu.

and

Nealergenní přikrývky a polštáře jsou více než dvacet let vyráběny s nejvyšší péčí. Stálou oblibu si získaly pro svoji trvanlivost, příjemný omak a vysokou kvalitu používaných materiálů i zpracování.

and

Obdarujte sebe nebo své blízké originálními doplňky, maličkosti dělají domov domovem.

Jarní soutěž za tři tisíce

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát dárkové poukazy každý v hodnotě 1000,- na nákup zboží SCANquilt. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku mít štěstí. Hrajeme o 3 x ceny.

Osušky a ručníky MODAL SOFT Vás upoutají na první pohled svou rozmanitostí barevných odstínů, které rozzáří a doladí prostor každé koupelny.

Soutěžní otázka

70% bavlna 30% bambus75% bavlna 25% modal100% česaná bavlna

Soutěž probíhá od 13.3. - 27.3.2020

andSprávnou odpověď získáte na www.scanquilt.cz