Soutěž Jabra Elite 85t na Valentýna: Pusťte lásku do uší

Jabra Elite 85t

Nejvyšší model bezdrátových sluchátek Bluetooth Jabra Elite 85t přináší adaptivní potlačení okolního hluku (ANC), odolnost vůči postříkání vodou a také bezdrátové dobíjení pouzdra a maximální výdrž poslechu.

Představujeme skutečně bezdrátová sluchátka Jabra Elite 85t, která vás ohromí hned na několika frontách. Jak opravu působivým zvukem díky 12mm měničům a ekvalizéru, bohatší reprodukci basů, tak i technologií aktivního potlačení okolního hluku. O tu se postará trojice mikrofonů na každém se sluchátek, společně se samostatným čipem pro ANC. Díky tomu si tak můžete nastavit intenzitu potlačení zvuku celkem v 11 úrovních nebo transparetní režim propustnosti ruchů z okolí.

Výdrž na maxXximum

Výdrž sluchátek při poslechu hudby se zapnutým ANC je až 5,5 hodiny, dalších 20 hodin vám přidá dobíjecí pouzdro. S vypnutým ANC se výdrž prodlužuje na 7 hodin + dalších 24 hodin z pouzdra. Krabička se dobíjí přes USB-C nebo bezdrátově pomocí jakékoli kompatibilní Qi podložky.

and

Sluchátka jednoduše spojíte se smartphonem pomocí Bluetooth 5.0. Nechybí rovněž podpora hlasových asistentů Googlu a Applu. Pomocí aplikace Jabra Sound+ vyladíte a nastavíte vše potřebné a hlavně rychle.

zhledem ke krytí IPX4 můžete sluchátka používat i při sportu nebo při chůzi/běhu v dešti. Jsou odolná nejen vůči kapkám vody, ale také proti prachu, takže můžete mít jistotu, že vám vydrží bezchybně funkční dlouhé roky.

Při návrhu sluchátek výrobce podrobil výzkumu tisíce uší a výsledky posléze zanalyzovala pomocí pokročilého algoritmického simulátoru. Díky moderní miniaturizační technice se podařilo vměstnat všechny technologie do nového kompaktního designu. Součástí balení jsou oválné gelové nástavce EarGels™ ve 3 velikostech, které zajistí správné přilnutí v uších, efektivní izolací okolního hluku a pohodlné celodenní nošení.

Dobíjecí stanice

Součástí příslušenství je praktické cestovní pouzdro s funkcí powerbanky, které zajistí bezpečné přenášení a pohodlné dobíjení sluchátek. Snadné otevírání a zavírání je řešeno pomocí magnetického uzávěru. Bezdrátová sluchátka Jabra Elite 85t jsou rovněž opatřena magnety, aby při přenášení pevně držela na svém místě.

Dobíjecí pouzdro noste ho všude s sebou, budete mít jistotu, že vám sluchátka přehrají hudbu celý den.

Přednosti Jabra Elite 85t

 • Moderní titanově černé provedení
 • Bezdrátová technologie Bluetooth 5.0 s dosahem až 10 m
 • Aktivní potlačení okolního hluku (ANC) 
 • 12mm reproduktory (10 Hz až 10 kHz)
 • Odolnost proti vodě a prachu (IPX4)
 • 6 integrovaných mikrofonů s filtrem okolního hluku
 • Mobilní aplikace Jabra Sound+ (Android, iOS)
 • MyControls pro definování nastavení tlačítek
 • Podpora hlasových asistentů (Alexa, Siri, Google Assistant)
 • Praktické dobíjecí pouzdro s funkcí powerbanky
 • Výdrž baterie až 31 hodin (7 + 24 h v dobíjecím pouzdru)
 • Oválné silikonové EarGels™ ve 3 velikostech

Valentýnská soutěž pro zamilované

Připravili jsme pro Vás exkluzivní valentýnskou soutěž, ve které můžete vyhrát pecky do uší Jabra Elite 85t v luxusní titanově černé pro sebe a tvou lásku. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Vyhrává 850 správná odpověd v pořadí. 

Soutěžní otázka

10 minut15 minut25 minut

Soutěž probíhá od 7.2. - 13.2.2021