FACESTARKulturaŠLÁPNETE NA PLYN, TENHLE RODINNÝ VÝLET BUDE PROSTĚ LEGENDÁRNÍ!

ŠLÁPNETE NA PLYN, TENHLE RODINNÝ VÝLET BUDE PROSTĚ LEGENDÁRNÍ!

 

 

Motorsport pro celou rodinu

and

Legendy 13. – 14. června 2015 v nádherném anglickém parku Psychiatrické nemocnice Praha-Bohnice – to je víkend s jedinečnými zážitky pro celou vaši rodinu. Během celého víkendu si přijdou na své všichni návštěvníci. Akce je určena nejen pro skalní fanoušky motorsportu, ale Legendy připravily také celodenní program pro rodiny s dětmi. Rodiče si budou moci užít kompletně celou výstavu a kromě motorek a veteránů tu budou k nahlédnutí i nejžhavější automobilové novinky.

Řidičský průkaz není nutný, pobaví se i děti

and

Díky dětské zóně si skvělé zážitky odnesou i jejich malé ratolesti. Navíc spolupořadatel akce přináší mladým talentům unikátní šanci dostat se mezi světové hvězdy. Obnovuje totiž nábory dětí a mládeže do motorsportu, takže pokud má vaše dítě sen být jeho součástí, zde si ho může splnit. Nebudou chybět různé soutěže a dětské disciplíny a v MotorLand Fan zóně budou pro děti přichystané čtyřkolky.

Dámská (moto)jízda

A ani dámy nepřijdou zkrátka. Nově je pro ně letos připravena dámská zóna se zajímavým doprovodným programem. Partnerem dámské zóny nemůže být nikdo jiný, než Fiat 500X, tak si ho rozhodně nezapomeňte prohlédnout a vyzkoušet. Na Legendách jsou připraveni i na nejmenší, proto je zde k dispozici také přebalovací koutek a prostor pro miminka.

Kromě dětské, dámské a fan zóny na vás čeká 750 automobilů, 350 motocyklů, řada zahraničních a českých hvězd motorsportu, exhibiční jízdy, veteránské akce, umělecké a fotografické výstavy a bohatý doprovodný program.

Bezpečnost především

and

Spolupořadatelem Legend je Autoklub České republiky, nejvyšší autorita motorismu v České republice. Sdružení žije nejen sportem, ale jeho velký zájem je i v bezpečnosti silničního provozu. To se ve velké míře projeví i na Legendách, kde se chce Autoklub zaměřit na zlepšování řidičských dovedností účastníků silničního provozu.

Celá akce proběhne pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Městské části Praha 8 a šéfa Mezinárodní automobilové federace (FIA). Součástí programu je také rozsáhlá zóna věnovaná bezpečnosti, kde budou pod vedením klubu probíhat prezentace o bezpečnosti motorsportu a silničního provozu. Pokud patříte mezi milovníky motorismu, tuhle akci si prostě nemůžete nechat ujít!

 

Související články