Sladké a veselé: Vyhrajte velikonoční koledu bonbonů Haribo

Jaro je tu a s ním i Velikonoce. Buďte připraveni, až koledníci zaklepou na dveře a mějte přichystanou sladkou pomlázku. Velikonoční edice bonbonů Haribo potěší malé i dospělé, soutěžte proto o ni teď s námi a užijte si veselé jarní svátky.

Ať už to letos, vzhledem k aktuální situaci, s koledníky dopadne jak chce, je vždy lepší být připraven. Přichystejte jim proto tematickou výslužku od Haribo.

Ti, kdo mají rádi ovocné medvídky Goldbären jistě ocení bonboniéry ve tvaru ovečky či kuřátka, kdo preferuje spíše bonbony s pěnovým polštářkem bude potěšen balíčkem Frohe Ostern a Ostergrüssen. Mini balení želatinových bonbonů rozmanitých ovocných příchutí pak v sobě ukrývají barevná vajíčka Haribo Osterei.

and

Věděli jste, že společnost Haribo slaví významné jubileum? Letos je tomu přesně 100 let, co Hans Riegel založil tuto rodinnou firmu. Dnes tomu možná málokdo uvěří, ale její historie se začala psát v jedné malé prádelně ve dvoře. A počáteční kapitál? Ten tehdy obnášel jen pytel cukru, mramorovou desku, stoličku, kamna, měděný kotlík a váleček. Tak skromně začala historie dnes světově známého výrobce.

Užijte si veselé Velikonoce a potěšte malé i velké koledníky tematickou výslužkou.

Velikonoční soutěž

Soutěžní otázka

Manželka GertrudBratr HorstOtec Kurt

Soutěž probíhá od 2.4. - 13.4.2020

Správnou odpověď na soutěžní otázku naleznete na www.haribo.cz.