Sladká svačina do školy i do práce: Smetanový jahodový jogurt s oplatkou

archiv Freepik.com

Také občas rádi mlsáte, ale nechcete mít pak výčitky z toho, jakou kalorickou bombu jste do sebe dostali? Začněte ráno barevnou snídaní ovoce a lahodné čokolády a hned se budete cítit lépe! 

Smetanový jogurt jahodový a Manner oplatky je jemný, hustý a lahodný.

Ruku na srdce, kdo si občas rád nezamlsá, stejně jako naše děti, které mají sladkosti často za oblíbenou svačinku. Co si ale místo nezdravých „dobrot“ dát něco dobrého, co zasytí a je plné čokolády s oplatkou? Žádná éčka ani umělá barviva v tom nehledejte, Smetanový jogurt jahodový s Manner oplatkami neobsahují žádnou chemii a ještě skvěle chutnají.

Po úspěchu Smetanového jogurtu z Valašska s Manner oplatky ve třech příchutíchčokoládový, oříškový a vanilkový uvádí v těchto dnech Mlékárna Valašské Meziříčí na trh novinku této řady o příchuť jahoda. 

Jahody = jasný favorit

Novinka Smetanový jogurt z Valašska jahodový a Manner oplatky je reakcí na úspěšné zavedení předchozích příchutích čokoláda, oříšek a vanilka,“ říká Radka Benešová Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Ve spolupráci se společností Manner jsme vybrali příchuť jahoda, neboť se jedná o nejprodávanější příchuť u mléčných produktů a věříme, že bude stejně úspěšná jako její předchůdci,“ dodává Radka Benešová.

Soutěž nejen o wellness pobyt

Smetanový jogurt z Valašska jahodový a Manner oplatky podpoří obě značky spotřebitelskou soutěží o zajímavé ceny, která potrvá do konce tohoto roku. „Velká podzimní soutěž o wellness pobyt“ pro dvě osoby a jiné atraktivní ceny jako cestovní tašky, osušky, přilby či sáně můžete vyhrát. Soutěžit můžete prostřednictvím facebookových stránek Mlékárny Valašské Meziříčí.

Soutěž proběhne od 12.10. do 12.12.2020. Mlékárna Valašské Meziříčí spolupracuje s rakouskou společností Manner již od roku 2015. Během této doby se MVM účastnila Manner tour, podílela se na soutěžích či na ochutnávkách a dalších akcích.