Sladká svačina do školy i do práce: Smetanový jahodový jogurt s oplatkou

archiv Freepik.com

Také občas rádi mlsáte, ale nechcete mít pak výčitky z toho, jakou kalorickou bombu jste do sebe dostali? Začněte ráno barevnou snídaní ovoce a lahodné čokolády a hned se budete cítit lépe! 

Smetanový jogurt jahodový a Manner oplatky je jemný, hustý a lahodný.

Ruku na srdce, kdo si občas rád nezamlsá, stejně jako naše děti, které mají sladkosti často za oblíbenou svačinku. Co si ale místo nezdravých „dobrot“ dát něco dobrého, co zasytí a je plné čokolády s oplatkou? Žádná éčka ani umělá barviva v tom nehledejte, Smetanový jogurt jahodový s Manner oplatkami neobsahují žádnou chemii a ještě skvěle chutnají.

Po úspěchu Smetanového jogurtu z Valašska s Manner oplatky ve třech příchutíchčokoládový, oříškový a vanilkový uvádí v těchto dnech Mlékárna Valašské Meziříčí na trh novinku této řady o příchuť jahoda. 

Jahody = jasný favorit

Novinka Smetanový jogurt z Valašska jahodový a Manner oplatky je reakcí na úspěšné zavedení předchozích příchutích čokoláda, oříšek a vanilka,“ říká Radka Benešová Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Ve spolupráci se společností Manner jsme vybrali příchuť jahoda, neboť se jedná o nejprodávanější příchuť u mléčných produktů a věříme, že bude stejně úspěšná jako její předchůdci,“ dodává Radka Benešová.

Soutěž nejen o wellness pobyt

Smetanový jogurt z Valašska jahodový a Manner oplatky podpoří obě značky spotřebitelskou soutěží o zajímavé ceny, která potrvá do konce tohoto roku. „Velká podzimní soutěž o wellness pobyt“ pro dvě osoby a jiné atraktivní ceny jako cestovní tašky, osušky, přilby či sáně můžete vyhrát. Soutěžit můžete prostřednictvím facebookových stránek Mlékárny Valašské Meziříčí.

and

Soutěž proběhne od 12.10. do 12.12.2020. Mlékárna Valašské Meziříčí spolupracuje s rakouskou společností Manner již od roku 2015. Během této doby se MVM účastnila Manner tour, podílela se na soutěžích či na ochutnávkách a dalších akcích.