FACESTARBydleníSKVĚLÉ DÁRKY PRO CELOU RODINU: ZOUFALE TAKOVÉ HLEDÁTE? MÁME OSVĚDČENÉ SUPER TIPY!

SKVĚLÉ DÁRKY PRO CELOU RODINU: ZOUFALE TAKOVÉ HLEDÁTE? MÁME OSVĚDČENÉ SUPER TIPY!

Dárky pro ženy

Dárky pro ženy

Ženy si zaslouží dárky, které je potěší a nebudou jim připomínat každodenní povinnosti. Barevná květina PHALAENOPSIS, stylová ručně foukaná váza STOCKHOLM nebo organizér na šperky PALLRA jim jistě udělají radost. Ty, které rády pěstují bylinky nebo květiny, jistě ocení designový skleník IKEA PS 2014, který se dá ovšem využít i mnoha jinými způsoby. Ikonické šálky na kávu STOCKHOLM budou signalizovat čas na oddych a chvilku pro sebe, třeba i při zapálené vonné svíčce LUGGA.

and and and

  andandand 

andand and

 andandand 

andand  

Dárky pro muže

I když muži rádi říkají, že žádné dárky nepotřebují, jsou nakonec potěšeni, když pod vánočním stromečkem najdou balíčky se svým jménem. Zkuste se zaměřit na jejich koníčky a volte raději neutrální tóny, jako jsou bílá nebo šedá. U mužů, kteří často nebo rádi cestují, se jistě blýsknete obrazem PREMIÄR s motivem mapy světa  a cestovním polštářkem UPPTÄCKA nebo praktickou taškou na notebook UPPTÄCKA. Kvalitní odpočinek po práci zajistí posezení v pohodlném křesle STRANDMON a stylovou skleničkou na víno z kolekce STOCKHOLM pro gurmány také nic nezkazíte.

andand  and

and and and

 and and and

and and and

Dárky pro naše ratolesti

Nápadité a barevné dárky pro děti, které zároveň přispějí k rozvoji jejich tvořivosti a manuální zručnosti, jsou jednoznačně vhodnou volbou – nenechte bez povšimnutí hračky TRÄNING a JÄTTELITEN. Po dni plném her se jim pak bude báječně usínat při pohádce KRULLIG – O PRINCEZNĚ A ŠTĚSTÍ. A nezapomeňte nechat rozsvícenou LED lampičku SPÖKA.

and and  and

and  andand

and and and

and and and

and and and

Nejsou dekorace jako dekorace

Kocour porazil vánoční stromeček, polovina osvětlení nefunguje, jehličí opadalo už den před Vánoci a děti snědly cukroví ze stromečku. To jsou některé z neslavně známých vánočních nepříjemností, které se v našich domácnostech zkrátka každoročně dějí. Ale díky nim budeme mít na co vzpomínat. Kvůli snědeným sladkostem ze stromečku se zlobit nemusíte – prázdná místa můžete zaplnit hezkými ozdobami. Je jen na vás, zda-li se rozhodnete pro ozdoby VINTERMYS ve tvaru ptačích budek, soviček, lištiček, či tradičních hvězdiček nebo sněhových vloček.

Textilní vánoční smrček s názvem VINTER 2014 hravě a efektně nahradí živý. Nebudete muset řešit padající jehličí a máte-li malý byt, tak se do něj bez obav vejde. Ozdobit se dá jako ten klasický a navíc i rychleji. Působit bude velmi originálně a netradičně a možná tak inspirujete i své přátele.

and and

and and and

Kreativní vánoční večeře

Příprava štědrovečerní večeře je asi pro každou rodinu magickou chvílí. Ale jaký příběh se za přípravou skutečně skrývá? Pokud vaříte jen pro vás a vaši drahou polovičku nebo pro celou rodinu, vždy vám jde o to, aby byl výsledek dokonalý.

Zoufáte si, když při přípravě zjistíte, že jste zapomněli koupit majonézu na salát a brambory se vám rozvařily? Nebo se vám podařilo rozbít talíř ze svátečního servisu? Hlavně zachovejte klid! Proměňte tyto drobné nedokonalosti ve svůj prospěch – připravte své rodině gastronomickou salátovou novinku a bílé mělké talíře ze série DINERA zkombinujte například s barevnými talířky a miskami DRIFTIG. Zkrátka, připravte rodině překvapení a snažte se přehlédnout skvrny na svátečním ubruse. Možná se budou k tomuto servisu dokonce hodit.

Pokud se vám náhodou podaří vyhodit pojistky, večeři si vychutnejte při svitu svíček JUBLA ve svícnech BLOMSTER. Umocníte tak ještě více sváteční atmosféru.

and and

Rodinné záležitosti

Pár dní před Vánoci většina z nás zažívá shon, kdy se snažíme zkoordinovat svoji rodinu a domácnost se zaměstnáním, nákupem dárků a dalším zařizováním. Při tom všem chceme, abychom tento rok byli ještě kreativnější než vloni. Začněte s balením dárků – s krásnými dárkovými taškami a krabičkami z kolekce FÄRGTON jednoduše zabalíte jakýkoli dárek a pod stromečkem budou vypadat velmi nápaditě. Kreativitu ocení každý a vás to navíc bude bavit!

and and

Děti se vždy na Štědrý večer a rozbalování dárků těší celý rok a nemohou už ráno dospat. Zato dědeček v klidu usnul v křesle. Nebojte se, nezmohlo ho zjištění, že dostal stejné pyžamo jako minulý rok, jen si na chvilku potřeboval zdřímnout v pohodlném vánočním dárku – v „ušáku“ STRANDMON.

Související články