Silný a energický zvuk, který vás nebude nudit: Jabra Elite 75t

Naprostou svobodu v běžném životě představují sluchátka bez jakýchkoliv drátů. Společnost Jabra, která je známá svou kvalitou zvuku má řadu Elite 75t, která se patří mezi bezdrátová” sluchátka.

Bezdrátová sluchátka Jabra Elite 75t si zamilujete už na první poslech. Skutečně bezdrátové (true wireless) špunty vám pohodlně padnou do uší a zajistí nerušený poslech oblíbené hudby ve špičkové kvalitě. Každé sluchátko má tlačítko a tak každé strana dělá něco jiného, ovládat tak můžete zvuk, přeskakovat skladby, zapínat a vypínat příposlech okolí. Tlačítka mají velmi příjemný a lehký stisk a jejich ovládání je velmi pohodlné.

Díky funkci rychlonabíjení lze za pouhých 15 minut nabíjení získat až hodinu výdrže baterie.

Jabra Sound+

Dobíjecí baterie vám dopřeje až 7,5 hodiny poslechu. Tuto dobu navíc můžete výrazně rozšířit − až na 28 hodin, pokud máte po ruce dodávané nabíjecí pouzdro. Stačí 15 minut a hned získáte hodinu poslechu. Pokud chcete mít dokonalý přehled stačí nainstalovat mobilní aplikaci Jabra Sound+, která vám dovolí nastavovat míru příposlechu, máte zde grafický ekvalizér a další užitečné funkce, jako je možnost vidět aktuální stav baterie pouzdra. Aplikace má také hned několik předvolených profilů: váš osobní, cestování a třetí slouží pro kancelář. Pro každý přednastavený profil může mít jinak nastavené chování příposlechu okolí, vybrat jiný ekvalizér a další vychytávky v nastavení. 

MySound je nejnovější průkopnická technologie, která vám umožní poslouchat hudbu přesně tak, jak chcete.

Projev zvuku

Tato sluchátka nejsou v uších vlezlá, basy mají tu správnou sílu a razanci. Slyšíte jich víc, ale neubírají místo středům, kde dokonale vyzní kytary a zpěv. Výšky jsou čisté. Pokud se vám přesto bude zdát projev hodně basový, použijte ekvalizér v mobilní aplikaci. Zásah ekvalizéru nijak neubírá na dynamice, ani na podání prostoru, který je krásně široký a lokalizace nástrojů funguje velmi dobře.

Ochrana IP55

Sluchátka Elite 75t mají neskutečnou sílu servírovanou po kouscích. Nesmíme zapomenout i na precizní handsfree, čtveřice mikrofonů funguje skvěle ve větru i na rušné ulici a na druhé straně vás pořád slyší. S krytím IP55 můžete sluchátka používat i při cvičení díky ochraně proti působení prachu a vody s krytím IP55.

Jabra Elite 75t umožňuje připojení ke službám Amazon Alexa, Siri® a Google Assistant™ pro přístup k potřebným informacím v kteroukoli dobu.

A teď to nejlepší na závěr. Bezdrátová sluchátka připojíte ke svému telefonu, tabletu nebo počítači pomocí technologie Bluetooth. Spárování proběhne během okamžiku, abyste si ihned mohli začít užívat rytmy oblíbených melodií.

and