Seznamte se: Přichází mikroproudový pleťový přístroj FOREO BEAR

foto archiv FOREO

Inovativní značka FOREO uvádí na trh další očekávanou novinku s pokrokovou technologií – FOREO BEAR a BEAR Mini. Toto mikroproudové masážní zařízení na obličej od švédské skintech značky totiž přináší nový pohled na pečující rutinu!

Inteligentní zařízení posouvá kondici pleti na zcela novou úroveň. Jeho unikátní technologie zpevňuje pokožku, tvaruje kontury a dodává pleti mladistvý vzhled. Přístroj BEAR představuje výjimečný 3-minutový „cvičební plán“ s názvem Total Facial Knockout, který se zaměřuje především na lícní kosti, čelo, krk a oblast čelisti. Další čtyři programy jsou pak k dispozici při ručním použití přístroje. Pokud se rozhodnete pro BEAR Mini, v aplikaci FOREO For You najdete již připravený program „Contour Cardio“.

Kombinací mikroproudové a T-sonické pulzace dokáže přístroj FOREO BEAR a BEAR Mini zpevnit pokožku tak, že bude mladistvější a vyhlazenější. Vysílané stimuly zjemňují pleť, T-Sonic pulzy zase uvolňují svalové napětí v obličeji a tím vyhlazují jemné linky a vrásky. BEAR má silnější intentizu mikroproudu, která je vhodná pro celou tvář, zatímco BEAR Mini se zaměřuje především na jemnou oblast pod očima a obočím a kolem úst.

and

BEAR a BEAR Mini jsou jedinými mikroproudovými pleťovými přístroji na světě, které jsou vybaveny Anti-Shock Systémem – integrovaným systémem, jenž zaručuje maximálně bezpečné a pohodlné ošetření.

  • Anti shock systém

Tento jedinečný integrovaný systém automaticky upravuje intenzitu vysílaného mikroproudu podle odolnosti vaší pokožky vůči elektrickým výbojům, čímž blokuje rázy
a zajišťuje tak nejen maximální bezpečnost, ale také lepší výsledky. Inovativní systém BEAR Anti-Shock System™ toho dosáhne díky inteligentním senzorům, které snímají
a měří odolnost pleti vůči výbojům 100x za sekundu. Na základě zjištěných poznatků pak automaticky nastaví sílu mikroproudu tak, aby co nejlépe vyhovovala vaší pokožce.

  • Mikroproud pro zpevnění pleti

Mikroproudová technologie je díky své nízké intenzitě bezpečným a bezbolestným způsobem, jak zpevnit pokožku a definovat rysy obličeje. Přístroj BEAR dostává energii do pleti prostřednictvím dvou kovových sfér, které jsou tvarované tak, aby pohodlně ošetřily jak větší plochy, tak i jemné linie.

and

Protože T-Sonic pulzace umožňují lepší absorbci účinných látek, je vhodné používat přístroj BEAR v kombinaci se speciálním sérem. K tomuto účelu je ideální SERUM SERUM SERUM od značky FOREO, které vám pomůže z mikroproudového ošetření vytěžit maximum.

Krok za krokem

Krok za krokem

Pokud doma nemáte žádný Foreo přístroj propojený s telefonem, pak začněte stažením aplikace FOREO For You pro Android nebo Apple.

Pomocí Bluetooth propojte nového beauty pomocníka s vaším telefonem. Stisknutím univerzálního tlačítka přístroj BEAR odemkněte a zaregistruje ho k prvnímu použití.

Před použitím přístroje aplikujte na pleť SERUM SERUM SERUM od značky FOREO a jemně ho vmasírujte, dokud se nevstřebá. T-Sonic pulzace totiž umožňují lepší absorpci účinných látek, a tak je vhodné používat přístroj BEAR v kombinaci se speciálním vodivým sérem a využít tak mikroproudové ošetření na maximum.

and

Na závěr ručně nebo pomocí aplikace vyberte vhodný masážní program, poté přístrojem klouzejte po pokožce a nechte ho dělat zázraky na počkání.

Gary Leong, globální ředitel pro travel retail ve společnosti FOREO, vnímá inteligentní přístroj BEAR jako perfektní rozšíření stávajícího portfolia značky FOREO a současně tuto novinku chápe jako její “nejdivočejší” produkt. “Společnost FOREO je celosvětově uznávána jako vůdce v oblasti futuristických čisticích řešení, a to především díky ikonické řadě LUNA. Vysoce nastavenou laťku pak pokořil přístroj UFO, fenomén mezi pleťovými maskami. S řadou BEAR jsme zase převrátili vzhůru nohama vnímání zpevňujících masáží. Našim zákazníkům tak nabízíme domácí pleťový “workout”, díky kterému bude jejich pokožka zdravá, tonizovaná a mladistvá. Mikroproudová technologie činí z přístroje BEAR nástroj krásy, který odvede veškerou práci zatímco vy sedíte, relaxujete a zapojujete jen jeden prst.”

Přístroj FOREO BEAR je k dostání ve fuchsiové barvě.

Přístroj FOREO BEAR je k dostání ve fuchsiové barvě, FOREO BEAR Mini je dostupný v perlově růžové a levandulové. Zakoupit můžete na foreo.com.