Sexy plážové vlny v zimě? Víme, jak je hravě zvládnete!

Portrait of beautiful bride in white wedding dress at the meadow

Nejoblíbenější letní účes?  Jednoznačně plážové vlny. Jsou rychlé, snadné a zatraceně sexy. A oblíbíte si je také v zimě! Díky nim si totiž i v tom největším mrazu nebo plískanici budete připadat jako bohyně z exotické pláže.

Trend plážových vln vychází z bohémského stylu a nápadně připomíná módu 70. let. Hodí se pro každodenní nošení, ale zazáříte s nimi i na jakémkoliv večírku. Sednou každému typu vlasů a zvládnete je, aniž byste museli vyrazit do kadeřnického salonu. Jak na to?

Vlasy jako z pláže

Chcete vlasy, které budou vypadat, jako byste celý den strávili surfováním nebo popíjením koktejlů na pláži? Přidejte do své vlasové péče slaný sprej. Sůl v něm funguje jako výborný fixátor, vlasy lehce zmatní a účes jako od moře je zaručen.

Nastříkat ho můžete do suchých vlasů a poté lehce promačkat, mnohem lepšího výsledku ale dosáhnete, pokud vlasy nejdříve umyjete a jemně vysušíte ručníkem. Následně do nich nastříkejte sprej, zapleťte je do francouzského copu, nechte přirozeně uschnout a po rozpuštění pomocí prstů pročešte.

„Be your own influencer“ Podívejte se na svět i mimo obrazovku: žijte naplno, počínaje vlastní krásou, spontánním, proaktivním a osobním způsobem. Výrobky Bellissima Vám umožní jít svou cestou, realizovat své vlastní myšlenky a předávat je dál. Každá žena umí být Bellissima.

Každá žena umí být Bellissima.

Nechce se vám čekat, než vaše dlouhé kadeře uschnou? Přizvěte na pomoc profesionální výrobky značky Bellissima keramický vysoušeč vlasů My Pro Ceramic P5 3800 nebo oboustrannou kulmu na vlasy My Pro Beach Waves GT20 100! Účes s nimi hravě zvládnete i během ranního shonu.

Pokud se rozhodnete pro fén, sáhněte po fénu s difuzérem 11665 My Pro Ceramic P5 3800, díky kterému dáte sbohem krepatým vlasům. Díky keramické technologii Vaše vlasy chrání a hydratuje během sušení. Ještě ho nemáte?

Fén s difuzérem 11665 My Pro Ceramic P5 3800, díky kterému dáte sbohem krepatým vlasům.

Kulma „My Pro Beach Waves GT20 100“

Buďte sama sebou. Nejlepšího výsledku docílíte jednoznačně s kulmou. Ta by měla být profesionální a oboustranná. Jednoduchým otočením dvojího profilu docílíte romantickému vzhledu nebo vytvoříte beach waves vlny..

Vlasy rozdělte na širší prameny a na kulmu je natáčejte jen v jejich středu, každý jiným směrem (od hlavy, nebo k hlavě). Prameny kolem obličeje natáčejte směrem od něj. Účes můžete ještě přestříkat slaným sprejem, což výsledek skvěle podtrhne.

Tip redakce: Dokonalé plážové vlny vám pomůže snadno vytvořit nová trojkulma 11619 MY PRO Beach Waves GT 20 100 od značky Bellissima. Sama si zvolíte nadýchané lokny nebo menší kudrny podle toho, na jaké máte zrovna náladu. Trojkulma nabízí snadnou manipulaci, možnost ve třech krocích volit teplotu mezi 160°C – 200°C a otočným kabelem, který se vám nebude během práce plést pod ruce.

Trojkulma 11619 MY PRO Beach Waves GT 20 100 od značky Bellissima je to pravou volbou.

Vykouzlíte s ní nadýchané lokny i menší kudrny, a povrch válců z leštěné keramiky ochrání vaše vlasy před zbytečnou zátěží. Už na jeden stisk vytvoříte dvě vlny na vašich vlasem. V příštím článku vám ukážeme, jak pracovat s produkty této italské značky.

and

Udělejte radost sobě nebo důležité ženě ve vašem životě.