Sexy kalhoty, které se stanou vaší druhou kůží? To jsou skinny džíny!

Víte, že první dámské džíny představila značka Levi´s už v roce 1934? Šlo samozřejmě o malou módní revoluci. V současnosti je ale tento druh kalhot velice oblíbený, přičemž mezi ty, které ženy nosí nejraději, patří tzv. skinny. Díky strečovému materiálu dokonale padnou, zvýrazní postavu a jsou pohodlné. Navíc existuje nepřeberné množství barev, stylů i typů. Pojďte se s námi podívat na některé z nich, jistě si vyberete i vy!

Hravá různorodost

Skinny džíny se hodí do mnoha stylů outfitu. Ať už si je obléknete k saku, sportovní bundě, nebo třeba džísce, krok vedle neuděláte. Zvýrazňují postavu, prodlužují nohy a umí být neuvěřitelně sexy!

Skinny džíny jsou prostě sexy, pohodlné, nadčasové a navíc se hodí na spoustu příležitostí. Levi´s

Pro uhlazené dámy i rebelky

Se skinny džínami nehrozí nuda a ani to, že by nebylo z čeho vybírat. Mohou mít různou délku, barvu, zdobení, střih, uhlazenost i rebelskou divokost. Jediné, co se nikdy nemění, je fakt, že jsou upnuté a tvoří něco jako druhou kůži.

Hladké i roztrhané, kratší i úplně dlouhé. Vyberte si ty, které vám nejvíc vyhovují! Bershka, Zara

Nebraňte se barvám

Pokud nechcete skinny džíny v klasické modré, nevadí! Oblékněte si třeba béžové nebo burgundy. Takové kalhoty dokonale rozzáří outfit, a to i v případě, že jinak obléknete pouze tlumené tóny například černé a šedé. A můžete být ještě odvážnější a sáhnout po army stylu.

Dny na konci podzimu a v zimě jsou často šedé a bezbarvé. Projasněte je s pestrými skinny kalhotami! H&M, ShopAlive, Zara

Perly, korálky, průstřihy. Vše je dovoleno!

Na extravagantnější vlně se nesou skinny kalhoty, které mají originální zdobení. Letos na podzim jsou v kurzu perly. Nemyslíme náhrdelníky na krk, ale ty perly, jimiž se pošívá oblečení. Tenhle trend neminul ani džíny. Pokud to pro vás není to pravé ořechové, jiných možností je celá řada.

Romantické perly se ze šperků letos dostaly i na oblečení, tak proč jimi neozdobit také vaše skinny! Pull&Bear, Orsay

S retro nádechem

Vysoké pasy, které jsou inspirované retro módou, jsou dalším trendem, o jehož oblibě svědčí to, že je na ulicích vidět čím dál víc. Bokovky pomalu střídají kalhoty, které sahají mnohem výše. Ženy je volí pro vykouzlení siluety i pohodlí, protože na zimu je tento střih zcela ideální. Žádná holá záda, na která by vám byla zima.
Ale vy, co raději nosíte džínsy nižší, ničeho se nebojte! Skinny jsou k dostání i ve střihu zmíněných bokovek.

Vysoký pas vám vykouzlí báječnou siluetu a ještě se nemusíte bát prochladnutí. Tady jde móda ruku v ruce s praktičností. Pull&Bear, ShopAlive

Dokonalý zadeček lusknutím prstů

Zázrak na počkání? To jsou push up skinny džíny! Díky svému speciálnímu provedení vykouzlí naprosto dokonalý zadeček, který na ulici žádný muž nepřehlédne.

Přijde vám, že by vašemu zadečku prospěla trocha zpevnění? Raz, dva, tři a je hotovo! Se skinny džínami s push up efektem. Bershka, Pull&Bear