Rychlé a čisté žehlení: Bez prkna a s napařovačem v ruce

Každá z nás má doma oblečení, které nechává na ramínku. Důvod je jasný, snadno se mačká, ale tak složitě žehlí! A to raději nemluvit o materiálech náročných na údržbu, které se mohou snadno poškodit. Máme ale jednoduché řešení, stačí si jen vybrat to správného parťáka, kterého můžete oslovit každý den.

Nechystáte-li se žehlit velké množství prádla, ale jednoduše jen potřebujete být upravené, nekomplikujte si situaci a využijte místo žehličky napařovač oděvů. Oblečení jednoduše zavěste na ramínko a vertikální párou ho rychle několika tahy „přežehlete“. Hotovo – můžete vyrazit do práce či za zábavou.

S novým ručním napařovačem TEFAL Pure TEX (DT9530) můžete oblečení a jiné textilie nejen vyhlazovat, ale také dezinfikovat, nově navíc čistit, a ještě do nich můžete rozptýlit oblíbený parfém či domácí vůni díky speciálnímu nástavci.

Napařovač dosahuje vysokého parního výkonu, proto úspěšně likviduje až 99,9 % virů, bakterií či choroboplodných zárodků.

4 v 1

TEFAL Pure TEX je praktický a intuitivní 4v1, který disponuje speciálními nástavci pro maximální péči o vaše oděvy. Napařovač dosahuje vysokého parního výkonu, proto úspěšně likviduje až 99,9 % virů, bakterií či choroboplodných zárodků. Vaše prádlo bude hygienicky čisté, zároveň bez jakýchkoli pachů kvůli dlouhému uskladnění ve skříni nebo načichnutí kouřem.

Abyste oblečení vyžehlili, už nepotřebujete žehlící prkno – stačí kus oděvu zavěsit na ramínko a díky speciálnímu nástavci s hřející deskou a vysokému výkonu (1700 W), zbavíte vertikálním pohybem oblečení veškerých záhybů! Poté můžete nasadit nástavec na čištění, rázem látku zbavíte chuchvalců prachu, vlasů či žmolků, které se pevně drží a ani v pračce se nepustí.

S napařovačem snadno vydezinfikujete a provoníte psí pelíšek raz dva.

Připraven za 15 vteřin

Tip redakce: Pro ještě voňavější oblečení použijte nástavec Mon Parfum, na který aplikujete pár kapek parfému či vonného oleje. Po použití napařovače na oděv s tímto nástavcem si milované vůně můžete užívat už stále – v obývacím pokoji anebo rovnou na sobě. S napařovačem snadno vydezinfikujete a provoníte třeba záclony, pohovku či jiné látkou potažené kusy nábytku… TEFAL Pure TEX je připraven se už za 15 vteřin postarat o všechny vaše domácí textilie a oblečení. 

TEFAL Pure TEX je připraven se už za 15 vteřin postarat o všechny vaše domácí textilie a oblečení. Doporučená cena 2 799 Kč.