Ruční vysavače nahradí i mop: 5 důvodů proč vyzkoušet tyčový vysavač!

Jak často doma vysáváte a vytíráte? Pokud tyto činnosti provádíte často, jistě vás bolí záda a z přendavání šňůr jste celá otrávená. S tím může být rázem konec. Vyzkoušejte tyčový vysavač! Proč?

Vysavač je významným domácím pomocníkem, a proto stojí investovat čas do jeho výběru. S dobrým vysavačem vysajete nejen koberec, ale i ostatní druhy podlah, dokonce někdy je možné vysát i tekutinu nebo s ním dokonce vytřít. Skoncujte s neustálým přendaváním šňůry i složitým skladováním. Rozhodněte se pro tyčový vysavač.

Vysávání už nemusí být nepříjemností!

  1. Pohodlí a lehkost

S tyčovým vysavačem konečně zažijete jednoduchou manipulaci, což vám práci urychlí. Většina těchto vysavačů je lehkých a především kompaktních. Dostanete se tak snadno pod křeslo či do těžko dostupných prostorů.

2. Skladný kamarád

Další nemalou výhodou tyčových vysavačů je jejich skladnost. Žádný problém využít místo za skříní či prázdný kout. Začít vysávat a uklidit vysavač je tak od teď práce na pár vteřin.

Moderním MiniVacem, který zachytí i nejjemnější prach, je pak tyčový vysavač od firmy Philips. Tento přístroj si poradí skutečně s každým místem i podlahou.

3. Stop bolavým zádům

Už jste otrávené z věčného ohybání se a přendavání šňůry ze zásuvky do zásuvky? V tom případě se s tyčovým vysavačem ocitnete v ráji. Žádné šňůry a žádné obtíže. U vysávání strávíte jen nezbytně dlouhou dobu.

Pokud hledáte extrémně vysoký sací výkon, vyzkoušejte akumulátorový vysavač DYSON V8. Tento vysavač lze změnit do praktického ručního vysavače a s jeho bohatým příslušenstvím vysajete nejen podlahy, ale i stěny. Poradí si ovšem i s prachem či zvířecími chlupy.

4. Nepotřebujete koště ani mop

Kolikrát za den se vám přihodí, že v kuchyni něco rozsypete nebo šílíte nad drobky po jídle vašeho dítěte? S tyčovým vysavačem už nemusíte používat koště, následně košťátko a lopatku a dokonce u některých modelů ani mop. Prostě během několika sekund nepořádek vysajete.

5. Vysávání zatímco dítko spí

Máte doma vysavač, který je hlučný a o vašem úklidu ví celý dům? Pak budete nadšení, protože tyčové vysavače jsou tiché, a tak se nemusíte bát vysávat ani pozdě večer. No není to paráda?

K tichým tyčovým vysavačům patří ETA Apart pro suché vysávání. Díky rádiusu až 8 metrů bude vysávání skutečně jednoduché.

Favorit redakce!!!

Naše redakce pro vás vybrala malý vysavač s velkým výkonem. Skvělou službu vám zajistí ruční vysavač KARCHER VC 5 PREMIUM (WHITE). Přestože je malý, čistí jako klasický vysavač. Jde o opravdu skladného pomocníka, kterého zmenšíte na polovinu své původní velikosti, čímž se uložení stane ještě jednodušší.

Vysavač vám poskytne nejen maximální výkon, ale i bleskurychlé čištění filtru. Navíc jde v současné době o pomocníka s nejlepším energetickým štítkem. Za nás je tedy výběr jednoduchý…