Redaktorka přiznává: 7 nej proč je můj pes mnohem lepší, než jakýkoliv muž

Dělat mi radost, to je prostě všechno, co Lucy chce. Chce poslouchat moje příkazy, chce abych ji chválila a vrtí ocasem, když přijdu domů. Dokonce mi přinese pantofle.

Pes žije pro to, aby by mi dělal radost

Dělat mi radost, to je prostě všechno, co Lucy chce. Chce poslouchat moje příkazy, chce abych ji chválila a vrtí ocasem, když přijdu domů. Dokonce mi přinese pantofle.

Je to největší mazel

Ano, je skvělé být v objetí muže, ale moje fenka se chce pořád tulit a nechce, abych jí udělala sendvič nebo přinesla dálkový ovladač. A nechce po mně ani orální sex. Prostě mi jen dělá příjemnou společnost.

Je jako magnet na muže

Lucy má každý rád. Je to hodný pes. Je přítulná a klidná. Když jsme na procházce v parku nebo sedíme ve venkovní kavárně, kam mají psi povolený vstup, lidi se u nás zastavují, ptají se, zda si ji mohou pohladit, a říkají mi, jak je nádherná. A dělají to i muži. Některým z nich jsem dala své číslo a… výsledkem byly vztahy, co dopadly špatně. Kdy vám ale přítel pomůže navazovat nové kontakty? Nikdy.

Nedělá scény

Nejdramatičtější okamžiky, které dokáže Lucy připravit, jsou chvíle, kdy mi sežere spodní prádlo nebo dětem pastelky a nechá nacákáno kolem misky s vodou. Nejsou kolem toho žádné hádky, žádné zbytečné zvyšování hlasu. Prostě jí řeknu „ne“. A ona přestane. Nikdy nedojde k tomu, že bych jí říkala: „Nemůžu zapomenout na to, jak jsi sežrala dětem ty pastelky a pak měla barevná hovínka. To bylo hrozné, nechápu, jak to, že s tebou ještě mluvím.“

Dárky k narozeninám a k svátku jsou levné a vždycky se jí zavděčím

Kost není drahá záležitost, ale vždycky mi poděkuje spoustou uslintaných pusinek, pak si sedne k mým nohám a hryže ji celé hodiny.

Pomůže mi udržet si linii

Muži chtějí popíjet víno, chodit na večeře, jíst zákusky a kalorická jídla. Se psem si udělám každý den dlouhou procházku a nikdy jsem neměla lepší postavu.

Nikdy nemusím čekat, jestli mi zavolá

Psi nemají telefony. Ale přesto vždycky dobře vím, kde Lucy je. Je jako můj stín.

Svobodné matky, upřímně: jsou vaši psi lepší než muži?