FACESTARŽivotní stylPŮVABNÁ DIVA Z ŘÍMA… UHRANE VÁS SVOU KRÁSOU, NOBLESOU, LESKEM A SMYSLNOU...

PŮVABNÁ DIVA Z ŘÍMA… UHRANE VÁS SVOU KRÁSOU, NOBLESOU, LESKEM A SMYSLNOU BAREVNOSTÍ

 

 

Už po mnoho let šperky Bulgari zdobily filmové divy a celebrity z éry Dolce Vita, které propadly kouzlu italského šperkařského domu. Nová kolekce obdivuje a reflektuje kouzlo a šarm současné divy dnešní doby. A jak takovou divu poznáte? Je to především charismatické žena, pro kterou je typická síla, smyslnost, odvaha a oslnivost avšak v neposlední řadě může žena také být zamyšlená, sofistikovaná, svůdná, zkrátka nikdy stejná a stále v pohybu.

and

 

Zdůrazněte náladu dokonalým skvostem

Sedí výše uvedený popis právě na vás? Pak je pro vás nová kolekce Diva jako stvořená. Šperky reflektují náladu ženy, její styl a způsoby. Nová kolekce nabízí nespočet možností jak vyjádřit své já.

Diva je reinterpretací oblých maleb v Caracallových lázních postavených v r. 216 n. l. Bulgari se tak neustále vrací zpět do historie a s nádechem současnosti vyzdvihuje město Řím jako zdroj neutuchající inspirace. Diva tak připomíná nejen odkaz k bohaté římské historii, ale svým oblým tvarem upozorňuje na krásu italské ženskosti.

and

 

Náhrdelník jako strůjce štěstí

Nové Diva náhrdelníky se stanou vašimi talismany štěstí po celý den. Elegantní a šik, jednoduché, zdobené barevnými kameny jako tyrkys, lapis lazuli a korál zářící s diamanty. Milovnice étericky vypadající perleti a klasické elegantní kombinace zlata a diamantů si taktéž přijdou na své.

and

 

Touha být jiná…

Kontrastní barvy v kombinaci s karneolem, lapisem lazuli a malachitem tak představují současný a podmanivý design. Visací náušnice s tyrkysem a černým onyxem zdobené diamanty září v kontrastu k bílému zlatu. Oblé prsteny snoubí protiklady jako perleť a onyx nebo perleť a pavé diamanty. Připomenutím doby a obdiv velkým divám je pak sautoir, dlouhý náhrdelník, který je možné nosit jednou či dvakrát obtočený okolo krku nebo jako extravagantní náramek vinoucí se kolem zápěstí,

Jste romanticky založená duše? Jemnost květinových vzorů třpytících se pod tíhou diamantů osazených v bílém, nebo růžovém zlatě je romantická až uhrančivá podoba nové kolekce. Jak se vám líbí?

 

and

Související články