FACESTARSoutěžePssst! Zastavte se na chvíli a vyhrajte ingredience na přípravu nového drinku...

Pssst! Zastavte se na chvíli a vyhrajte ingredience na přípravu nového drinku Kingswood Whisper!

Když už nám sychravé počasí klepe na dveře, tak je ten nejlepší čas dát si dobrý drink. Až si domov rozzáříte teplými tóny a naaranžujete dekoraci z plodů podzimu, pozvěte své přátele a namíchejte jim lahodný Kingswood Whisper, který snoubí chuť osvěžujícího cideru s jemnou irskou whisky.

Whisper je dokonalým společníkem pro chvíle pohody, ať již doma nebo na setkání s kolegy, známými i přáteli, a že jich v předvánočním období bude více než dost. Kingswood Whisper je sice čerstvou novinkou, ale jednoznačným hitem letošního podzimu, který zkrátka musíte ochutnat!and

and

Tak poodkryjte jeho tajemství. Drink kombinuje plnou chuť dozrálých jablek v cideru Kingswood a hřejivý nádech Tullamore Dew Cider Cask, která zraje v dubových sudech používaných právě při výrobě cideru. Whisper se servíruje na ledu a k dokonalosti ho dovede už jen pár snítek máty a trocha citrusu, který drinku dodá tu správnou tečku.

Soutěž

Zapomeňte na starosti všedního dne a ponořte se do lahodných chutí podzimu. Zasoutěžte si o 5 setů ingrediencí na přípravu Kingswood Whisper. Soutěž probíhá od 15.11. – 29.11.2018.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Správnou odpověď najdete na www.kingswood.cz/whisper

 

Související články