FACESTARŽivotní stylPROMĚŇTE SE V DOKONALOU NEVĚSTU! TIPY, JAK SE NA VÁŠ VELKÝ DEN...

PROMĚŇTE SE V DOKONALOU NEVĚSTU! TIPY, JAK SE NA VÁŠ VELKÝ DEN PŘIPRAVIT!

 

 

Krása začíná zevnitř

Jezte zdravě a speciálně před svatbou se zkuste vyhnout všem nezdravým potravinám. Vynechejte z vašeho jídelníčku vše smažené, tučné a sladké. Naopak sáhněte po celozrnných potravinách, čerstvé zelenině a ovoci, mezi bílkoviny zařaďte vejce, ryby a drůbeží. Pijte hodně vody, která vaší pleti dodá potřebnou vláhu a odplaví pryč všechny toxiny a škodlivé látky. Dopřejte si relaxační procedury a nezapomeňte na cvičení, které uklidní vaši mysl a povzbudí vaše tělo.

Opatrně s experimenty

Těsně před svatbou nezkoušejte žádné nové kosmetické přípravky. Ne všechny krémy mají stejné složení se stejnými účinky. Alespoň 1 měsíc před vaším dnem D se raději vyhněte testováním nevyzkoušených denních, nočních i očních krémů, obličejových sér či pleťových vod. Obzvláště si dejte pozor na přípravy s obsahem sodium lauryl sulfátu (zjistíte na etiketě), který může způsobit ucpání pórů a vyprovokovat akné. Pokud máte rádi opálenou pokožku a chcete se jako nevěsta pochlubit bronzovou pokožkou, volte raději samoopalovací přípravky. Solárium může způsobit nehezké zčervenání a zároveň podporuje vznik nežádoucích vrásek. Pro dokonalý pocit ze stavu vaší pleti choďte pravidelně na prověřená kosmetická ošetření, která dodají vaší pleť zdravý a pěstěný vzhled.

Perfektní make-up a účes od rána do noci!

I v případě, že jste v líčená zběhlá a sama se ráda líčíte, přenechejte tento úkol v den vaší svatby profesionálům. To samé platí i o účesu. Málokterá nevěsta se vyhne nervozitě a mírnému stresu, který sebou významný den přináší. Vzhledem k přání vypadat před oltářem co nejkrásněji doporučujeme svěřit se do zkušených rukou a mít tak jistotu, že vše klapne  podle vašich představ. „Zkouška svatebního líčení je nezbytnou součástí svatebního make-upu a jejím cílem je sjednotit představu nevěsty s představou a umem vizážisty. To zaručí, že v den D vše proběhne hladce a nevěstě dodá potřebný klid a jistotu, že se před oltářem objeví ve své nejkrásnější podobě. Stejný postup bych doporučila i u svatebního účesu,“ říká profesionální make-up artist Markéta Smutná.

Hledejte inspiraci

V průběhu roku můžete načerpat mnoho inspirace na nejrůznějších svatebních veletrzích, které se v České republice pořádají. Můžete si tak udělat jasnější představu o vašem svatebním dnu. I v letošním roce proběhlo v pátek 27. února už čtvrté celostátní klání Souboj nevěst o NEJ nevěstu. Během finálového večera byly na základě diváckého SMS hlasování a také hlasování odborné poroty vybrány dvě superfinalistky. Šach & Mat své soupeřce nakonec dala pětadvacetiletá Zita Vinklerová a stala se tak Supermanželkou čtvrtého ročníku Souboje nevěst.

„Tato soutěž nevěstám přinese především nové přátelé a také jim pomůžeme při přípravách jejich velkého dne, který chce mít každá dokonalý. Třešničkou na dortu je pohádkové věno složené z věcných darů, které zajistí vítězce nezapomenutelnou svatbu, jako svatební cesta, vybavení do domácnosti, svatební dort či kytice, šaty pro svatebčany a mnoho dalšího,“ uvedla ředitelka soutěže Lucie Kopecká. Soutěž Souboj nevěst není o kráse, ale o schopnostech nevěst stát se skvělými manželkami. Jde o jedinečnou zábavnou soutěž, podporující institut manželství a rodinu. Každoročně má i charitativní podtext – letos byl výtěžek ze všech zaslaných SMS věnován na charitativní projekt DOBRÝ SKUTEK, jehož patronkou je Lucie Křížková.
 

Související články