Pro milovníky toastů: S těmito pomocníky na královskou snídani

Snídejte přímo královsky a dopřejte si toto nejdůležitější jídlo dne v té nejlepší formě. Máme na mysli malý, technicky nenáročný spotřebič do kuchyně, bez kterého se neobejdete. Dozlatova opečený plátek chleba, tomu prostě neodoláte. Tyhle toastovače si zamilujete na první pohled.

Dostali jste chuť na křupavou topinku bez tuku? Od toho je tady topinkovač, který opeče krajíc chleba nebo toastu nasucho. Na vás potom je, jakou přílohu si k němu zvolíte.

Na vzhledu záleží

Topinkovač můžete vybírat podle vzhledu a to moderní, tradiční, nebo retro. Pokud si ho jednou oblíbíte, není důvod ho pokaždé úkládat zpět do skříně. Aby sloužil, jak má, najděte mu pevné místo na kuchyňské lince, bude ho tak mít stále na očích. Při výběru spotřebiče myslete nato, že plášť musí mít dostatečnou tepelnou izolaci, topinkovač by měl být opatřený protiskluznými prvky, aby neklouzal po desce, a bezpečný přívodní kabel, který je možno odvinout jen do potřebné délky.

Při výběru spotřebiče myslete nato, že plášť musí mít dostatečnou tepelnou izolaci.

Další funkce

Většina topinkovačů má také jednu přidanou funkci a tím je rozpékač. Jednoduše vysunete rošt a na něj položíte pečivo. Pak stačí topinkovač zapnout a za chvíli máte rohlík, dalamánek jako čerstvě upečený. Stejná funkce dokáže pečivo i celkem rychle rozmrazit.

Běžně jsou v nabídce topinkovače, které zpracují naráz dva krajíce chleba, větší rodiny ocení ale opékače DOMO DO969T, do kterých vložíte krajíce čtyři. Mezi další vychytávky patří například světelná a zvuková signalizace, časovač a pojistka proti vzpříčení pečiva anebo proti tepelnému přetížení.

Topinkovač DOMO DO969T na 4 topinky je vyrobený kompletně ze silného nerezu.

Záleží na kvalitě a výkonu

Jak již jsme uvedli záleží na vzhledu ale i na ceně. Nezapomínejte také na technické parametry. Výkon do značné míry ovlivňuje kvalitu a dobu připravování topinek. Představujeme luxusní nerezový topinkovač Domo DO972T, který pracuje s příkonem 1 600 W. Rychle se zahřeje a udržuje si stabilní teplotu po celou dobu provozu. Pomocí regulátoru si vyberete jeden ze sedmi stupňů propečení, abyste docílili požadovaného stupně zlátnutí. Všechna tlačítka jsou podsvícená, takže na ně přehledně uvidíte ve dne i v noci.

Po vložení plátků chleba dojde k jejich automatickému vycentrování, takže se budou opékat rovnoměrně z obou stran.

Domo DO959T je elegantní celonerezový topinkovač, který perfektně zapadne do vaší kuchyně. Je určený pro přípravu dvou toastů současně. Tlačítka jsou modře podsvícená, takže na ně přehledně uvidíte za každého osvětlení, a to dokonce i v noci, když si chystáte pochoutku ke sledovanému filmu.

Domo DO959T je elegantní celonerezový topinkovač, jenž perfektně zapadne do vaší kuchyně.

Kontrolky zbývajícího času

Po vložení plátků chleba dojde k jejich automatickému vycentrování, takže se budou opékat rovnoměrně z obou stran. Zařízení používá revoluční technologii topného tělesa, pomocí které zvládne chleba opéct rovnoměrně až dvakrát rychleji. Nechybí zde ani světelné kontrolky, jež vás budou informovat o zbývajícím času pečení. Kromě samotného opékání umí topinkovač také rozpékat. 

Kromě samotného opékání umí topinkovač také rozpékat. 

Je jen na vás, jestli si dopřejete komfort, který něco stojí, anebo budete průběžně hlídat intenzitu. Vyžadujte, aby váš přístroj umožňoval kdykoli přerušit nebo vypnout opékání, a to buď tlačítkem stop, nebo termostatem.

and

Snadné čištění

Topinkovač má vyjímatelnou zásuvku, ze které drobečky jednoduše vysypete. Další údržba prakticky není potřeba, topinkovač vám bude v ideálním případě sloužit roky, nemá se na něm v podstatě co poškodit.