FACESTARŽivotní stylPevnější tělo do plavek, za které se nebudete stydět

Pevnější tělo do plavek, za které se nebudete stydět

Mít sexy tělo, které nebudete muset halit do dlouhých sukní a kalhot? Kdo by je nechtěl! Podívejte se, co udělat pro to, abyste měla tělo bohyně.

Celulitida

Problém: Jste sice štíhlá, ale trápí vás takzvaná pomerančová kůže na zadku a stehnech.
Co vám pomůže: Přístroj BodyShape, který likviduje tuk, stimuluje krevní oběh a poskytuje vakuovou lymfodrenáž. Tepelně stimuluje kolagen v pokožce, jenž následně zpevňuje kůži zevnitř. Tím se zvyšuje její celková elasticita a redukuje se kůže nadbytečná i veškeré kožní nerovnosti a záhyby.

Takového efektu vyhlazení pokožky nedosáhnete žádným krémem ani anticelulitidním prádlem. Stupeň vylepšení podle MUDr. Reisingerové. „Celulitida se do léta rozhodně vylepšit stihne. Výsledky ošetření přístrojem BodyShape jsou totiž vidět už po prvním sezení, při každém dalším opakování se pak prohlubují a maximální efekt se projevuje po dvou měsících. Kůže se vypíná a zvyšuje se její pružnost i pevnost. Vyrovnávají se kožní nerovnosti a záhyby a redukuje se kůže nadměrná. Celkově se zlepšuje také vzhled pokožky, která získává přirozenější barvu i strukturu.“

Kila navíc

Problém: Tukové faldíky na břiše, bocích a zadku, na které jsou diety krátké.
Co vám pomůže: Nejúčinnějším pomocníkem z hlediska hubnutí je kryolipolýza. Jde o zcela neinvazivní, bezpečnou a dokonce pohodlnou metodu, která funguje na principu cíleného mražení tukových buněk, které se následně rozpadají a jsou lymfatickým systémem přirozeně vyloučeny z těla.

Vybírejte však pečlivě podezřele levné varianty kryolipolýzy většinou nemají certifikaci Úřadu pro kontrolu léčiv a nelze tak zaručit ani jejich bezpečnost, natož pak účinnost. Certifikaci má např. přístroj Zeltiq CoolSculpting, který zaručuje účinnost i nulovou dobu rekonvalescence.

Stupeň vylepšení podle MUDr. Reisingerové: „Záleží, kdy k moři odjíždíte či odlétáte. První výsledky kryolipolýzy jsou viditelné po měsíci, maximální efekt se ale dostaví tři měsíce po zákroku, takže s objednáním na kryolipolýzu neotálejte.“

Omlazení

Problém: Po celoročním stresu vypadáte poněkud unaveně a strhaně.
Co vám pomůže: Omlazovacích metod, které se dají stihnout do léta, existuje více. Velmi oblíbený je neinvazivní lifting Thermage, který co do výsledků plně nahrazuje plastickou operaci. Radiofrekvenční energie proniká hluboko do pokožky, kde způsobuje masivní nárůst kolagenu, který kůži přirozeně vypíná zevnitř, vrací jí její ztracené kontury, vyplňuje vrásky a zlepšuje její strukturu.

Omlazovacích metod, které se dají stihnout do léta, existuje více.
Omlazovacích metod, které se dají stihnout do léta, existuje více.

Stupeň vylepšení podle MUDr. Reisingerové: „První výsledky procedury jsou vidět už za měsíc po jejím provedení, v dalších měsících se efekt ještě zlepšuje, takže i tady se vyplatí s objednáním neotálet. Ošetření lze aplikovat kromě obličeje také na pokožku těla a velmi oblíbené je rovněž ošetření očních víček.“

Epilace

Problém: Chloupky na nohách, v tříslech a kolem pupíku. Přestože je pravidelně odstraňujete, rostou vám velmi rychle.
Co vám pomůže: Epilace alexandritovým laserem Candela GentleLase. Laser vyvolá tepelné zničení vlasové cibulky, chloupek tedy fakticky nemá z čeho dál růst, a proto do několika dnů vypadává. Vzhledem k tomu, že laser zaměřuje jen chloupky ve stádiu růstu, je potřeba cca po třech týdnech ošetření opakovat.

Chloupky na nohách, v tříslech a kolem pupíku. Přestože je pravidelně odstraňujete, rostou vám velmi rychle.
Chloupky na nohách, v tříslech a kolem pupíku. Přestože je pravidelně odstraňujete, rostou vám velmi rychle.

Stupeň vylepšení podle MUDr. Reisingerové: „Laser Candela GentleLase má takřka okamžitý efekt a jeho výsledky jsou trvalé. Ve srovnání s fotoepilací nebo s chemickou epilací je ošetření daleko rychlejší a pro pacienta méně náročné. V závislosti na síle a množství ochlupení je potřeba proceduru cca po třech týdnech 3x opakovat. Epilaci můžete ale podstoupit i v měsících se zvýšenou sluneční aktivitou, tedy během léta.“

and

Strie

Problém: Přibrala jste a na břiše či bocích se vám vytvořily jizvičky, tzv. strie.
Co vám pomůže: Nejúčinnějším způsobem, jak strie odstranit, je laserový přístroj Palomar, který tepelně stimuluje pokožku a vyrovnává nerovnosti v její reliéfní vrstvě.

Jedná se o neoperativní, rychlý, velice efektivní a bezbolestný zákrok bez nutnosti vyřazení z pracovního procesu. Ošetření trvá zhruba 30 minut. Použití laseru se pro dosažení optimálního efektu v rámci jednoho ošetření 2x – 3x opakuje.

Stupeň vylepšení podle MUDr. Reisingerové: „Výsledky jsou oproti nejrůznějším krémům a masážím opravdu zaručeny. Viditelné jsou již po prvním ošetření. Počet opakování ošetření závisí na struktuře pokožky a stáří strií – nejlépe se samozřejmě odstraňují strie nové – a pohybuje se standardně kolem tří opakování po třech týdnech. Do léta se tedy s pajizévkami vypořádat zvládnete.“

Související články