FACESTARSex a vztahyPŘIPRAVTE NA OSLAVU SV. VALENTÝNA I SVŮJ SEXUÁLNÍ ŽIVOT!

PŘIPRAVTE NA OSLAVU SV. VALENTÝNA I SVŮJ SEXUÁLNÍ ŽIVOT!

Vybrali jsme pro Vás pět nejlepších a možná se dá říct že i nejzábavnějších hraček do ložnice, které nepotěší jen Vás, ale zcela jistě i Vašeho partnera. Když k tomu navíc přidáte nějaké sexy prádelko, určitě nemůžete sáhnout vedle. Pojměte letos svátek všech zamilovaných trochu jinak… Vaší fantazii se meze v žádném případě nekladou! P.S. Nečervenejte se! 🙂

Vybrali jsme pro Vás pět nejlepších a možná se dá říct že i nejzábavnějších hraček do ložnice, které nepotěší jen Vás, ale zcela jistě i Vašeho partnera. Když k tomu navíc přidáte nějaké sexy prádelko, určitě nemůžete sáhnout vedle. Pojměte letos svátek všech zamilovaných trochu jinak… Vaší fantazii se meze v žádném případě nekladou! P.S. Nečervenejte se! 🙂

1. Všechno v jednom balení!

Pokud jste v tomto oboru tak trochu neználek a nevíte, co by Vám, nebo Vašemu miláčkovi vyhovovalo, sáhněte po luxusně baleném setu. Ten obsahuje značkový silikonový vibrátor, pouta, masky na oči a masážního srdce. Box, ve kterém je set zabalený, obsahuje visačku pro Vaše věnování. Náš tip k využití: Vyzkoušejte například namazat záda partnerovi příjemným masážním olejem. Přiložte na zvolené místo srdíčko, prohřejte. Srdíčko přemístěte na jiné místo a mezi tím můžeme masírovat místečko, které jsme srdíčkem prohřáli. Pokud srdíčko přiložíte na intimní partie partnera či partnerky, masáž dostane erotický nádech, který si zamilujete! Cena za set se pohybuje okolo 700,-!

and

2. Pro milovnice 50 odstínů šedi

Také Vám naskakovala při sledování filmu nebo při čtení knihy Padesát odstínů šedi po celém těle husí kůže? Nám taky! Proto jsme byly z kolekce erotických pomůcek inspirovaných tímto bestsellerem nadšené. Pro Vás jsme vybraly Vibrační svorky na bradavky Sweet Torture z oficiální kolekce Fifty Shades The Weekend Collection. Tyto vibračí stimulátory bradavek z jemného silikonu vyvolávají úžasné pocity vzrušení a rozkoše. Svorky se snadno a jemně na bradavky připevňují pomocí korálku, díky kterému se průměr zmenší. Plynule a přirozeně si tak zvolíte tlak na bradvku. Vibrace mají jednu rychlost. Vibrační patrony lze vyjmout a užít si stimulaci bez vibrací.

and
3. Vypadá jak vibrátor, ale není to vibrátor!

Orgasmus do dvou minut? Revoluční technologie Womanizer, která nemá nic společného s vibrátorem, poprvé umožňuje bezdotykovou stimulaci klitorisu. Přístroj Womanizer zlehka nasaje klitoris a pak jej s pomocí pulzujících tlakových vln bezdotykově a jemně stimuluje. Ženy tak zažijí zcela nové pocity slasti, které jsou korunovány prudkými orgasmy. Předráždění klitorisu je minulostí. Womanizer je světově první přístroj s touto novou stimulační technikou. Váš partner bude v sedmém nebi z toho, jak sténáte slastí… Jen jeho pořizovací cena je mnohem vyšší, než u jiných hraček. Pohybuje se totiž okolo 5 000,-!

and

4. Vezměte to z druhé strany.

Anální sex už dávno není tabu a dráždění anální oblasti se stává stále oblíbenější sexuální praktikou. Je třeba si uvědomit, že na análním sexu a používání análních pomůcek není vůbec nic špatného. Vybrat si můžete z rozmanitých análních pomůcek, kterými si bezesporu zpestříte svůj sexuální život. Anální pomůcky jsou tvarovány přesně tak, aby Vás co nejlépe dráždily na těch pravých místech. Nestyďte se vyzkoušet něco nového!

and

5. Překvapte sexy oblečkem

85% mužů se shoduje na tom, že nejvíc do varu je dostane sexy košilka, podvazky nebo korzet. Proč tohoto faktu tedy nevyužít a nekoupit si nějaký sexy obleček i na tuto příležitost? My jsme našly za skvělou cenu erotické bílo-černé síťované prádelko, které dostane každého chlapa – bez rozídlu vkusu i věku. Navíc stojí na www.bonprix.cz jen 399,-!

and

Související články