FACESTARBydleníPřipraveni k úklidu za pár minut! Vezměte to pořádně od podlahy

Připraveni k úklidu za pár minut! Vezměte to pořádně od podlahy

Sluníčko a jaro přináší pokaždé dobrou náladu, ale také zjištění, že nás čeká velký jarní úklid. Když se to vezme za správný konec, může to jít snadno. Revoluční plochý mop 1.2 Spray MAX se sprejem a oboustrannou mycí hlavicí si vás získá pro své snadné a rychlé použití. Tento unikátní mop od značky Vileda vám bude věrným asistentem pro každodenní úklid v domácnosti.

Asi žádnou z nás už nebaví věnovat spoustu času dokonalému stírání podlahy a její leštění, aby byla jako zrcadlo. Naštěstí na to máme párťáka, který úklid zvládne rychlostí světla a nám zbude volný čas pro rodinu. Při výběru mopu si všímejte snadnosti ovládání a jeho efektivnosti při úklidu, aby ušetřil co nejvíce času. Ideální je, když nepřijdou ruce do kontaktu s vodou. Důležitým kritériem je i druh podlahy, kterou budete vytírat. 

Úklid raz dva

Rychlý, vhodný pro okamžité a každodenní ošetření podlahy. Představujeme plochý mop v elegantní červené barvě s oboustrannou mycí hlavicí, který je doplněn o nádržku na vodu a rozprašovač. Díky tomu je 1.2 Spray MAX vždy připraven pro rychlý a efektivní úklid všech typů tvrdých podlah. 

Hodí se na všechny typy tvrdých podlah, takže ho můžete použít opravdu všude.

Čistý především

Nádržku naplníte vodou případně vodou s menším množstvím běžně používaného čisticího prostředku. Pak už jen stisknete spoušť a jemná mlha ze spodní trysky mopu se roznese na podlahu, která je okamžitě připravena k vytírání. Jemná mlha ze spreje poskytuje dostatek vlhkosti k čištění podlah bez jejich poškození (například dřevěných podlah). Sprej pokrývá plochu pro celou šířku hlavice mopu.

Oboustranný otočný mycí návlek je vyroben z kvalitního mikrovlákna, díky kterému z podlahy odstraníte více než 99 % bakterií a virů* bez nutnosti použití chemikálií a umyjete až dvakrát větší plochu. 

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.
Oboustranný mycí návlek zajistí umytí dvojnásobně velké plochy. Je tvořen mikrovlákny, které pojmou až 99 % bakterií a virů*.

Odnímatelná nádržka na vodu má objem 750 ml, stačí tak na vytření celé velké místnosti. Mycí návlek se ždíme ručně a je možné prát ho v pračce na 60 °C.

1.2 Spray MAX vám zaručí snadný a rychlý úklid, který vašemu domovu dodá pocit čistoty.

Související články