Přichází televizor s dobrým poměrem cena/výkon. Nechybí atraktivní podsvícení

Společnost Philips představuje novou řadu Philips Performance s výkonnějším televizorem Philips 8807 Ambilight. Dále uvádí nový soundbar Philips B8507 3.1 Dolby Atmos. Uvedení nového televizoru a soundbaru Philips na trh pokračuje ve známém poselství „The One“, které jasně identifikuje produkty řady Philips Performance Series, jež nabízejí podobný výkon, kvalitní evropský design a klíčové vlastnosti prémiového modelu, ale ve střední třídě, za mimořádně konkurenceschopné ceny. 

Řada Philips Performance bude k dispozici v široké škále velikostí, která bude zahrnovat dosud největší televizor Philips s 86palcovou obrazovkou. Bez ohledu na zvolenou velikost obrazovky je však zaručena vynikající kvalita obrazu díky kombinaci sady postavené na procesoru P5 5. generace P5 s vysoce kvalitním, širokým barevným gamutem a 120Hz LCD panelem. Podpora HDR je velkorysá a zahrnuje HLG, Dolby Vision a kompatibilitu s HDR10+.

Stylový design

Televizor Philips nabídne minimalistický, stylový design se super tenkým stříbrným rámečkem, který umožní ještě lepší interakci s třístranným systémem Ambilight, čímž zajistí pohlcující zážitek ze sledování. Ambilight i nadále získává výjimečně vysoké hodnocení zákaznické spokojenosti od uživatelů a spotřebitelů Philips Performance Series.

Nový televizor Philips 8807 a soundbar B8507 budou v ČR dostupné od přibližně od června letošního roku.

Spodní okraj řady je vybaven velmi úzkým a elegantním stříbrným rámečkem, který doplňuje tenký, šikmý středový stojan pro obrazovky s úhlopříčkami 43″ až 65″, zatímco modely 77″ a 86″ jsou vybaveny stříbrnými nožičkami.

Výhody pro hráče

Herní výkon je také vynikající díky podpoře HDMI 2.1 včetně e-ARC, VRR podpory pro 4K od 48 Hz do 120 Hz při plné šířce pásma 48 Gb/s, plus kompatibility s FreeSync™ Premium a režimu Auto-Low-Latency.

Prodleva mezi vstupem a výstupem (input lag, neboli rychlost reakce televizoru na daný impuls nebo změnu) je pouhých 9 ms. Nový herní panel na obrazovce poskytuje rychlý přístup k nastavení obrazu a zvuku prostřednictvím zjednodušené nabídky, umožňující rychlou kontrolu nebo úpravu nastavení hry přímo během hraní. Hráči mohou také snadno aktivovat VRR a AMD FreeSync™. Kvalita zvuku je velmi dobrá díky dvojici reproduktorů a 20W systémovému výkonu.

Propojený zvuk

Televizor je také součástí systému Philips Home Wireless (řízenému technologií DTS Play-fi), který pomáhá vytvořit prémiovou, aplikacemi řízenou platformu pro streamování zvuku ve vysokém rozlišení pro celou domácnost se snadným bezdrátovým připojením mezi kompatibilními televizory, mobilními zařízeními a zvukovým systémem, soundbary a reproduktory rozmístěnými po celém domě.

Zatímco soundbar The One B9507 nabízí snadný všestranný upgrade zvuku, systém Philips Home Wireless nabízí spotřebitelům flexibilitu ve výběru kombinace produktů, která nejvíce vyhovuje jejich potřebám, a možnosti později přidat i další produkty.

Přidání dvojice reproduktorů zajistí hudbě skvělý stereo zvuk a zároveň má podstatně působivější dopad na filmy. Alternativně nová aktualizace pro rok 2022 dává možnost, aby se televizor Philips stal vyhrazeným středovým kanálem a přidáním dalších předních a zadních reproduktorů i bezdrátového subwooferu mohou spotřebitelé vytvořit AV systém s plnohodnotným prostorovým zvukem s pokrytím celé místnosti a s hlubokými řízenými basy.