Přichází duhová mánie! Tyhle trendy vás na letošní Pride zasáhnou

Tento rok udeřily barevné trendy razantně jako dlouho ne. Do duhy jako takové se ihned zamilujete. Jubilejní desátý ročník festivalu Prague Pride je v plném proudu a díky exkluzivní kolekci značky Levi’s, která je již v prodeji, si tak můžete užít místo tradičního průvodu duhovou plavbu na Vltavě. Prague Pride bude!

and

Jeden hlas

Letošní kolekce s mottem „Use Your Voice! / Použij svůj hlas!“ se nese ve znamení maximálního sebevyjádření. Zahrnuje řadu triček s potisky s logem Levi’s® na duhovém pozadí.

andDžíska ze sepraného denimu s vyšívaným mottem Use Your Voice na zádech se skvěle hodí k indigovým nebo batikovaným denimovým šortkám.

andK dalším výrazným kouskům kolekce patří tričko levandulové barvy s duhovým logem Levi’s®, speciální průsvitná džíska s holografickým motivem duhy, a dokonce i Pride džínové chaps – westernové návleky!

and

Také Levi’s® Print Bar nabídne řadu různých pridových designů loga Batwing s možností personalizace, které si můžete vytisknout na trička, mikiny nebo tašky.

and100% zisk z kolekce Levi’s® Pride 2020 bude věnován OutRight Action International, organizaci, která pomáhá prosazovat práva LGBTQ+ lidí po celém světě. S Levi’s® popularizují příběhy lidí z okraje společnosti, kterým dodávají odvahu k sebeurčení, hrdosti a osvobození od předsudků, bez ohledu na to, kdo jsou nebo koho milují.

andV trochu jiné kampani připravené společně se Self-Evident Truths vystupují reální lidé mimo heteronormativní společnost. Je to vzorek portrétů z desetiletého fotografického projektu iO Tilletta Wrighta, který oslavuje naše rozdíly, představuje naši společnou humanitu a ukazuje, jak jeden jediný hlas může pozvednout desítky tisíc.

and

SDÍLET
Předchozí článekVíte, že na některé elektroskútry nepotřebujete řidičák?
Následující článekTunisko: Čeká Vás fascinující historie, dobré jídlo a vůně koření