FACESTARŽivotní stylPopulární panáček dostal bílou roušku. Takto Igráček podporuje hrdiny

Populární panáček dostal bílou roušku. Takto Igráček podporuje hrdiny

S limitovanou řadou plastové figurky Igráček přišel jeho výrobce, firma Efko-karton z Nového Veselí. Postavičku opatřili ochrannou roušku. Akcí „Pomáhej s Igráčkem“ reaguje česká rodinná firma na aktuální dění kolem pandemie koronaviru. Z každého prodaného kusu Igráčka s rouškou poputuje patnáct korun na nákup dalších nutně potřebných ochranných prostředků pro hrdiny.

Vybranou částku budeme zveřejňovat v pravidelných cyklech. Zákazníci tak budou moci sledovat, jak peníze přibývají i to, kam putují,“ uvádí Miroslav Kotík, majitel firmy EFKO-karton s.r.o. „I přesto, že Igráčkovi zavřeli prodejny a výstavy, nevzdává se. Bojuje a chce navíc sám pomáhat. Zakoupil a daroval nemocnicím 400 litrů nezbytné dezinfekce v hodnotě 80 000 Kč. Přátelé, sám to ale IGRÁČEK nezvládne. Pomozte i vy! Zakoupením jeho limitované edice figurek a dalších her označených logem „POMÁHEJ S IGRÁČKEM“ přispějete na nákup dalších důležitých ochranných pomůcek, které aktuálně budou třeba!“ dodává Miroslav Kotík.

Pomáhát a chránit

Do kampaně zařadila i tři hry, z prodeje každého kusu půjde 30 Kč na konto Pomáhej s Igráčkem, ze kterého se pak nakoupí další ochranné pomůcky.

Rozhodli jsme se do kampaně zařadit i kolekci tří her. Z každého prodaného kusu připíšeme na konto Pomáhej s Igráčkem 30 Kč. Přemýšleli jsme, které hry z našeho portfolia vybrat. Nakonec jsme se shodli, že v době, kdy jsou zavřené školy, bude ideálním výběrem hra Kup si krávu, se kterou můžou rodiče se svými školáky zábavnou formou procvičovat počítání. Druhou volbou byl jeden z nejpopulárnějších edukativních souborů určený pro děti od 4 let – Hry pro předškoláky. Třetím titulem je novinka jako stvořená pro relax a sice postřehová hra MISH-MASH. Více o našem projektu se dozvíte na www.efko.cz/pomahej-s-igrackem, říká Zbyněk Čech z marketingového oddělení firmy EFKO.

Související články