FACESTARTechnikaPOHODLÍ NEJEN PRO VÁS, ALE I PRO VÁŠ TABLET!

POHODLÍ NEJEN PRO VÁS, ALE I PRO VÁŠ TABLET!

and

Není řeč o běžném pouzdru!

and

To, co jsme pro Vás objevili, není jen tak nějaký běžný obal, který Vám dovolí dvě polohy podpory a tím to končí. Společnost Logitech přidala do své nabídky produktů pro tablety ochranné pouzdro se stojánkem Logitech® AnyAngle™, který Váš iPad Air 2 a všechny modely řady iPad mini podepře v jakémkoliv úhlu, na který si vzpomenete.

Využije ho každý!

and

Sledování filmu z jakéhokoliv úhlu, dojímání se nad svým obleným seriálem při lakování nehtů nebo psaní všemi deseti. Díky tomuto obalu už nebude nic z toho problém. Pouzdro je k dostání navíc ve všech možných barevnách variacích, proto si vybere určitě každý. Je to zároveň i skvělý tip na dárek k Vánocům ať už pro teenagery nebo pro vrcholové manažery.

Něco mezi doplňkem a designovým kouskem!

and

Pokud byste chtěli posunout své hranice ještě o kousek výš, ale nevíte jak na to, přichází renomovaná značka Logitech ještě s jednou vychytávkou, která je zároveň i skvělou inspirací jak udělat svým nejbližším pod stromečkem radost. Řeč je o obalu a zároveň klávesnici Logitech Ultrathin Keyboard Folio, která je určena pro nový Samsung Galaxy Tab 4 10.1.!

Další technické vymoženosti pod stromeček!

Je nám úplně jasné, že nejsou všichni takoví tabletoví nadšenci, jak jsme my. Proto jsem si pro Vás připravili pár dalších tipů na technické novinky, se kterými nesáhnete v žádném případě vedle!

Ručně tvarovaná myš

and

Logitech MX Master je nejvyspělejší bezdrátová myš. Dokonale tvarovaný, ručně zpracovaný tvar této pohodlné myši podpírá a směřuje vaši ruku a zápěstí do pohodlné, přirozené polohy. Vychutnejte si jemné a plynulé ovládání pohybu díky dobře umístěným tlačítkům a kolečkům. Skvělý a originální tip pro všechny lidi políbené výpočetní technikou!

Bezdrátový stereo reproduktor X300

and

Kompaktní a přesto výkonný reproduktor Logitech X300 poskytuje hluboký a bohatý zvuk bezdrátově po dobu až pěti hodin na pouhé jedno nabití. Díky Bluetooth můžete přehrávat hudbu či film až do vzdálenosti 10 metrů. Skvělý zvuk a snadné přenášení. Tento dárek pod stromečkem ocení hlavně teenageři a lidé, kteří mají rádi co největší usnadnění práce!

Soutěž

Vyhrajte obal Logitech AnyAngela a klávesnici k tabletu Logitech Ultrathin Keyboard Folio! Vše, co musíte pro výhru udělat, je odpovědět na soutěžní otázku: Kolik stojí na internetových stránkách www.logitech.com bezdrátová myš MX MASTER?

a) 2749 Kč

b) 249 Kč

c) 1799 Kč

Své odpovědi posílejte na email soutez@facestar.cz, do předmětu napište „LOGITECH“ a nezapomeňte připsat své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní číslo. Soutěž trvá jen do dnešní půlnoci, tak si pospěšte!

Související články