FACESTARMódaPodzimní trendy 2015 aneb velkolepé království sperků

Podzimní trendy 2015 aneb velkolepé království sperků

 

 

Letos na podzim představuje značka Pandora kolekci, jež staví na fantazii, kráse přírody a dávných pokladech. Křehké květiny, křídla bájného ptáka fénixe a zdobné krajky ze 14k zlata, sterlingového stříbra a třpytivých kubických zirkonií jsou jádrem ženské kolekce, která se ohlíží za minulostí.

Vyberte si svůj prsten

and

Sezonní prsteny, ručně dohotovené ze 14k zlata nebo sterlingového stříbra a zdobené zářivými kameny či třpytivými perlami, dávají na výběr z pestré palety atraktivních stylů, od jemných ztvárnění po výrazné detaily. Dodejte svému vzhledu šmrnc prostřednictvím šperků plných ženskosti, fantazie a květinových vzorů.

Styl je osobní věc

and

Ať už jde o boty či trička na míru, zavazadla s monogramem či hlavičkové papíry, všichni toužíme po osobních zážitcích, které by vyjádřily, kdo skutečně jsme. Pandora Essence Collection zapadá do tohoto trendu díky ručně dohotoveným přívěskům s významem ze symbolických materiálů. V kolekci se mísí styly a inspirace umožňující vyjádřit vaše skutečné já a zkombinovat přívěsky s významem do jedinečného souboru, který bude zanechávat zcela osobní sdělení. Ukažte letos na podzim světu, kdo opravdu jste, čeho si ceníte a jak žijete svůj život prostřednictvím osobní sestavy přívěsků.

Dejte životu smysl

and

Kolekce symbolizuje klíčové hodnoty, jež definují naši existenci a dávají našim životům smysl. Poskytuje nové a dynamické příležitosti k sebevyjádření prostřednictvím sedmi nových přívěsků pro podzimní sezónu.

Oslnivý soubor přívěsků s významem vám dává možnost vytvářet jedinečné kombinace na oslavu milované bytosti vašeho života nebo půvabným způsobem vyjádřit své vnitřní pocity. Novým nápaditým pohledem na stávající hodnoty oživují tyto vzory celou kolekci současnými barvami a skvěle se hodí pro podzimní sezonu. Možností vytváření náramků a náhrdelníků s významem existuje nekonečné množství, ať už se rozhodnete zkombinovat nové přívěsky s odpovídajícími hodnotami, nebo je propojíte s jinými přívěsky s významem, které jsou součástí kolekce.

Životní příběhy

and

Nové pojetí přívěsků Láska, Přátelství a Starostlivost zdůrazňuje, jak důležitou úlohu hrají v našich životech citové vazby. Tyto přívěsky tak představují ideální možnost, jak uctít matku, sestru, přítelkyni či „tu jedinou“, jejíž láska obohacuje váš svět. Nový přívěsek Důstojnost je tvořen zářivě bílou perlou z umělého chovu, která je trvalým znakem elegance a vyrovnanosti, na jádru ze sterlingového stříbra.

Dalšími třemi přívěsky můžete ocenit její vnitřní krásu a přesvědčení: Přívěsek Spiritualita z broušeného křišťálu s temně modrými a fialovými odstíny představuje hledání vyššího porozumění a vnitřního klidu. Půvabně ženský přívěsek Citlivost s jasně růžovým odstínem je zdoben broušenou kubickou zirkonií, jež vyjadřuje její citlivost a péči. A konečně, chcete-li ocenit svůj osobní zdroj inspirace, použijte přívěsek Kreativita ze sytě zeleného křišťálu, jenž ztělesňuje dobrodružství a obrodu.

 

Související články