FACESTARŽivotní stylPODPOŘTE ČESKÝ HOKEJOVÝ TÝM A PŘIDEJTE SE K VÝZVĚ! JDE O HODNĚ,...

PODPOŘTE ČESKÝ HOKEJOVÝ TÝM A PŘIDEJTE SE K VÝZVĚ! JDE O HODNĚ, TAK SKÁČOU I CELEBRITY

 

 

První vlna proběhla mezi aktivními youtubery, kteří začali natáčet videa podporující český hokejový tým formou skákání a skandování sloganu „Kdo neskáče, není Čech!“ Mezi skákajícími jsou i populární bloggerka Teri Blitzen, Johny Machette, nebo Kazma. Nominace putovaly postupně i k celebritám, které se chopily výzvy po svém. Například Leoš Mareš si zaskákal před moderováním cen Anděl v Hudebním divadle v Karlíně, Agáta Prachařová rozeskákala mateřskou školku, Simona Krainová zase zapojila tým vizážistek a kadeřnic…

 

Jedno z nejakčnějších je příspěvek Hany Mašlíkové, která zveřejnila video, kde skáče na podporu hokejistů ve fitness a je vidět, že její forma je opravdu skvělá.  

Výzva pro všechny

Protože v centru „challenge“ je hokej a hokejisté, není divu, že se zapojují i různé hokejové týmy, například malý hráč Adam Jehlička skáče se svým týmem a troufl si dokonce do #hophophop nominovat samotného Jardu Jágra

Blbá blondýna Nicky Tučková zase pojala výzvu jako příležitost oslovit nějakého krásného hokejistu (i když podle jejího názoru je nejkrásnější hokejista Tomáš Verner, kterého s pukem a hokejkou asi nepotká…).

Dá se čekat, že po začátku mistrovství bude počet skákajících ještě stoupat, zvlášť jestli se ukáže, že výzva funguje a naskákaná energie se změní na proměněné góly. Pokud budete chtít pro hokejisty zaskákat taky, stačí natočit video, zaskandovat slogan Kdo neskáče není Čech, chcem to slyšet ode všech. Hophophop, český tým je top! a postovat video na některou sociální síť. 

Související články