FACESTARReceptyPOCHOUTKY PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL? TĚCHTO SE BÁT NEMUSÍTE, JSOU BEZLEPKOVÉ...

POCHOUTKY PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL? TĚCHTO SE BÁT NEMUSÍTE, JSOU BEZLEPKOVÉ A BEZ PŘIDANÉHO CUKRU!

Bio potraviny

Bio potraviny

Produkty ekologického zemědělství, které byly vypěstovány bez použití umělých chemických látek, jsou u nás stále více oblíbené. Tento  sortiment najdete pod značkou Organic. Novinkou jsou aktuálně například bio těstoviny nebo fazole v rajčatové omáčce. Nabídka ale zahrnuje i produkty jiných značek.

Tesco Organic Bio těstoviny sušené bezvaječné celozrnné. Tesco Organic Fazole v rajčatové omáčce. Country life Agávový sirup. Sirup z agáve je nejen zdravým, ale také chutným a všestranným sladidlem. Můžete ho použít do ovocných salátů, jogurtů, na müsli a lupínky, palačinky a lívance, k oslazení čaje.

and

Biolinie Pohankový perník. Upečte si perník v bio-kvalitě. Vyzkoušejte například i výtečný medovník. 

Racio potraviny

Potraviny racionální stravy obsahují optimální množství a poměr základních živin, vitamínů a minerálních látek. Určené jsou všem, kteří chtějí žít zdravě a cítit se dobře. Spektrum výrobků je různorodé – od mléka až po pochoutky pro volné chvíle. 

Alpro Kokosové mléko. Užijte si exotické osvěžení, kdekoli se zdravým nápojem z kokosového mléka. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

and and

Racio Polomáčené rýžové chlebíčky s mléčno-kakaovou polevou. Nature Line Celozrnné sušenky plněné s brusinkovou náplní. Tesco Healthy Living Krekry s ovsem, medem a lněným semínkem. Produkty bez obsahu přidaného cukru.

Dia výrobky zahrnují především výrobky určené cukrovkářům. V Tesco dia sortimentu je k dostání přes 120 výrobků. Gullón Sugar Free Choco chips cookies – sušenky s čokoládovými peckami. Sedita Ela Oplatky s čokoládovou příchutí a fruktózou. Frankonia Crispi tyčinka z křupavých obilovin s lískovými oříšky polévaná mléčnou čokoládou. 

Produkty bez lepku

Výrobky neobsahující lepek (neboli gluten) vyhledávají osoby trpící tzv. celiakií nebo nesnášenlivostí lepku. V nákupních centrech Tesco nově najdou celou řadu výrobků Free From, která je určena právě jim. Tesco Free From Tyčinky s belgickou čokoládou bez pšenice a lepku. Pět samostatně balených tyčinek s lahodnou jemnou belgickou čokoládou.

Schär Sušenky bez lepku. Ekonomická řada bezlepkových sušenek známé a oblíbené značky Schär.

and

Tesco Free From máčené rýžové lupínky bez lepku. Vyberte si svou oblíbenou příchuť snídaňových cereálií. Máte raději jednoduché cornflakes, nebo dáte přednost příchuti medové, čokoládové či oříškové? Tesco Free From kukuřičný kuskus bez lepku. Opravdová novinka mezi celiatickými výrobky. Vedle lepku neobsahuje ani laktózu.

and

 

 

Související články