FACESTARKrásaPLESOVÁ SEZÓNA ZAČÍNÁ! BUĎTE LETOS KONEČNĚ ZA HVĚZDU, KTERÉ NIKDO NEODOLÁ!

PLESOVÁ SEZÓNA ZAČÍNÁ! BUĎTE LETOS KONEČNĚ ZA HVĚZDU, KTERÉ NIKDO NEODOLÁ!

Méně je někdy více

Méně je někdy více

Ples je slavnostní událost, kdy nemusíme na make-upu tolik šetřit, jako když jdeme do práce, ale nemusíme to za každou cenu přehánět. Pamatujte, že méně je někdy více. Pokud máte decentní romantické šaty, rozhodně se nehodí kombinovat s extrémně výrazným líčením. Vždy při malování vycházejte z toho, do jakého stylu budete celý outfit ladit. Obecně se ale k večernímu plesovému nebo večírkovému líčení rozhodně hodí experimentovat se třpytkami a intenzitou více, než u denního líčení.

and

and

Dokonalá pleť

Nejdůležitějším základem je perfektně a sametově nalíčená pleť. Před tím, než si nanesete samotný  make-up, je dobré si dát na pleť podkladovou bázi, která zmírní póry a vyhladí pokožku. Make-up pak lépe drží a vypadá dokonaleji. Po podkladové bázi zakryjte kruhy pod očima vhodným korektorem. Pokud máte fialové až modré kruhy pod očima, volte meruňkový odstín, ten krásně barevné nedokonalosti pod vaším okem zakryje. Make-up pak následně nanášejte nejlépe speciálním kartáčkem od čela směrem dolů. „Vyberte si přesný odstín vaší pleti, aby nebyl vidět přechod mezi obličejem a krkem. Pokud si přeci jenom chcete dodat trochu tmavšího odstínu, použijte pudrový bronzer. Protože se jedná o večer, tak si můžete do make-upu dát i kapku tekutého rozjasňovače. Vaše pleť tak bude dokonale jasná,“ říká Dagmar Korbová Krůzová z Krasa.cz. Obličej si pak “vytvarujte“ za pomoci tužkových korektorů tzv. Concealerů. Volte vždy ty, které jsou o tón světlejší než vaše barva. Nakonec si dejte trochu rozjasňovacího pudru. Pokud jste vášnivá tanečnice, uberte na zdravíčkách, protože při tanci trochu zrudnete, tak abyste nevypadala ve tvářích jako červené karkulka.

and

Zvýrazněte oči

Oči zvýrazněte černou gelovou linkou a nebojte se nanést třpytivé stíny. Dbejte na kvalitu stínů. Určitě nechcete, aby vám při tanci stíny popadaly pod oko. Pod obočí si naneste trochu světlého stínu, opticky ho tak nadzvedne,“ dodává Dagmar Korbová Krůzová z Krasa.cz. Rozhodně se nemusíte bát ani umělých řas, které dodají vašim očím dramatický vzhled a plesové či večerní líčení dokonale podtrhnou.

and

Tip na závěr: Detaily rozhodují, takže rozhodně také nezapomeňte na dokonale nalakované nehty. Pokud máte otevřené lodičky, tak nalakované nehty na nohou jsou podmínkou! 

and

Související články