Plesová sezóna startuje: hodinky jsou důležitou součástí outfitu

Plesová sezóna začíná a někdo ji může brát také jako jakési bolestné za začátek práce. Každopádně jde o období plné vznešenosti a dokonale upravených párů.

Nezáleží přitom, jaký ples navštívíte. Každý je svým způsobem prestižní událostí, přičemž jeho účastníci si zvyknou být důkladně sledováni, zejména, co se týče oblečení.

Jaké jsou trendy pro plesovou sezónu 2018, a proč jsou hodinky na ples důležitou součástí vašeho outfitu, se dozvíte v tomto článku.

Co si na sebe obléct na ples?

Samozřejmostí by na akci typu ples měla být (samozřejmě v případě dam) velká večerní toaleta, tedy dlouhé šaty. Základem je to, aby vám zpod nich vykukovali maximálně špičky bot, ale ne paty. Mimořádně oblíbené jsou šaty hedvábné, ale i sametové a saténové. Říká se také, že se fantazii v tomto případě meze nekladou a dovolené je téměř všechno.

and

Pokud se stále ptáte, co si obléct na ples, držte se jednoduchého hesla: „obleču si to, v čem dobře vypadám.“ Na tento rok jsou oblíbené šaty s holými zády, a co se týče barev, vyhrává to tmavě modrá, šedá a ohnivě červená. Šaty mohou být klidně ozvláštněné například krajkou, která je mimořádně moderním doplňkem šatů. Páni to mají jednodušší – stačí si nahodit elegantní košili a černý smoking.

Jaké dámské hodinky na ples si vybrat?

Americká značka Guess je jako stvořená pro spojení s vaší elegantní róbou. Nezáleží na tom, jakou barvu večerní toalety jste zvolili. Právě díky široké nabídce modelů hodinek Guess je víc než jisté, že si vyberete ty pravé, které se k tomuto večeru budou hodit. K jednodušším šatům volte spíše výraznější hodinky a ke zdobnějším róbám zase méně výrazné modely, aby se tyto dvě součásti vašeho slavnostního JÁ „nebili“.

and

Zajímavým zpestřením plesového outfitu může být i značka Tissot. Vyznačuje se relativní střídmostí, to znamená, že v její nabídce většinou nenajdete hodinky ozdobené „milionem“ třpytivých kamínků. Pokud máte ráda tradici a hledáte nenápadný ukazatel času, který se však bude pěkně vyjímat na ruce, sáhnete po „tissotkách“.

Pokud jste svěží a moderní žena, zamlouvat se vám budou hodinky Lacoste. Tento legendární výrobce má v nabídce od všeho něco, čili hodinky nejen na pláž, ale i na ples. A právě tato variabilita je výborná. Každý si v nabídce totiž najde přesně to, co se mu líbí. Hodinky Lacoste nejsou přehnaně elegantní, ale dokážou se stát příjemným zpestřením vašeho outfitu.

andJak se nalíčit na ples? Nemusí to být žádná věda. Stačí se držet hesla: „méně je někdy více“.

Pánské hodinky na ples: které jsou ty pravé?

Elegance. Slovo, které se v nádherně vyzdobených sálech určených na ples vyskytuje často. Ztělesňuje nejen vaše oblečení, ale také doplňky, mezi které patří i hodinky. A výjimečnou značkou, která doplní každý elegantní outfit, je například Hugo Boss. Hodinky tohoto výrobce se výborně hodí nejen k business oblečení, ale právě i na takovéto události.

Pokud máte rádi absolutní jednoduchost a chcete, aby co nejvíc vyniknul vás nový smoking, sáhnout můžete po značce Daniel Wellington. Ta se zaměřuje na minimalistické kousky, které neruší a zbytečně na sebe neupozorňují. Jejich úlohou je váš outfit podtrhnout a ukázat, že na sobě nepotřebujete mít všechno. Stačí vám dobře zvolený smoking a jednoduché hodinky.

and

Festina je další legendou, která spolehlivě doplní váš exkluzivní smoking např. od Armaniho. Hodinky Festina se vyznačují vysokou kvalitou a luxusním dojmem, který vyvolává všude, kam se „pohnou“. Pokud chcete na ostatní udělat opravdový dojem, sáhněte po nich a uvidíte, že uděláte dobře.

Přejeme příjemný ples plný krásných zážitků!