Plavky na léto: vládne retro i nevšední materiály, vysoké kalhotky a volánky

Ačkoli se na první pohled zdá, že do léta je ještě daleko, nenechte se zmást. Plavková sezona tu bude co nevidět a každá žena milující módu je určitě ráda připravena. Pokud jde o plavky, rozhodně se vyplatí být o krok napřed a mít dokonalý přehled, jaké trendy budou zrovna letos nejvíce v kurzu. Už víte, v jakých plavkách letos v létě u vody zazáříte?

Jaké trendy letos frčí?

Módní trendy se rok co rok mění a ani ten letošní tomu samozřejmě nemůže být jinak. I letošní rok mají návrháři jasno, co nejvíce pofrčí, pokud jde o dámské plavky. Chcete-li o prázdninách u vody udělat ten nejlepší dojem, měli byste vědět, jaké plavky si pořídit.

Luxusní plavky od známé značky

Chcete-li v sezoně udělat dojem, nejenže byste měli vědět, jaké střihy či barvy budou trendy, ale orientovat byste se měli i ve značkách. U vody zaručeně zazáříte, pokud si obléknete plavky Palmers nebo značky Lisca. Obě značky nabízí více nežli pestrý výběr, koupit je můžete v obchodním centru Premium Outlet Prague Airport.

Exkluzivní značku Palmers najdete v obchodním centru Premium Outlet Prague Airport.

Vrací se střihy z osmdesátek, nechybí ani legendární puntíky

Pokud jde o plavky, už několikátou sezonu budou hitem puntíky a tečky všech barev i velikostí. Puntíky totiž, jak se zdá, nikdy nevyjdou z módy a s klidným svědomím tak na ně můžete vsadit i letošní rok. V plavkové módě se letos hodně objeví i střihy, které byly typické pro osmdesátky. V 80. letech se hodně nosily vykrojené plavky, které tak na ženách uvidíme i letos – vykrojený spodní díl bude hitem letošního léta.

and

and

 

 

 

 

 

 

 

 

Romantické plavky s volánky i kalhotky do pasu

Kromě vykrojených plavek pofrčí i kalhotky sahající do pasu, které zakryjí nedokonalosti postavy. Ocení je především ženy, které za problematickou partii považují své bříško. Velmi oblíbeným trendem budou i letos plavky zdobené romantickými volánky, které jsou něžné a jemné. Pokud jde o barvy, klasikou nadále zůstává černá a bílá, nosit se budou i jejich kombinace. Zapomenout ale nesmíme ani na další barvy – růžovou, korálovou, modrou nebo bordó. 

and and