Plavková sezóna zahájena: Jaký typ sedí právě vaší postavě?

Jaké plavky se hodí k vaší postavě?
Plavková sezóna je v plném proudu. Máte ty správné plavky?

Léto je v plném proudu a s ním je i spojena plavková sezóna. Už máte doma pár kousků, ve kterých jste na pláži za hvězdu? Máme pro vás super tipy na střihy přímo pro vás.

Chcete se v plavkách cítit opravdu dobře a letní prázdniny si užít naplno? Pak stačí najít střih, který padne vaší postavě jako ulitý. Zde máte malý tahák podle kterého se zařiďte.

Malá nebo velká prsa nejsou překážkou

Malá prsa

Pokud máte už několik let komplex z malého poprsí, jásejte. Momentálně jsou v módě plavky, které vám budou lichotit. Nebojte se jakýchkoli vzorů a hlavně si dopřejte volány v oblasti poprsí. Pokud jste více konzervativní, pak sáhněte po klasickém podprsenkovém push-up modelu.

Malá prsa nemusí být na škodu.
Malá prsa nejsou překážkou, stačí znát pár triků.

Velká prsa

U velkého poprsí je nejdůležitější výstuha. Uhlídat totiž obří prsa ve vlnách je oříšek. Místo zavazování za krkem sáhněte po širších a pevných ramínkách. I pro vás je na výběr z velké škály barev, rozhodně se ovšem vyhýbejte vzorům.

Svoje bohatství si pořádně vystužte a držte pod kontrolou.

Máte od Pánbíčka boky jako skříň?

Velké boky

Vyhrajte si s kombinací barev. Na problematický zadeček volte vždy tmavší a nenápadnější barvy a naopak vrchní díl plavek volte výrazný. Pozornost se tak odpoutá od problematické partie.

Velké boky nejsou na škodu.
Větší boky neznamenají překážku v plavkové sezóně.

Malé boky

Vypadáte spíš jako malý chlapeček než žena? Pak se nebojte vykrojených kalhotek, křiklavých barev, aplikací a volánů na plavkách.

S chlapeckou postavou je čas pro vykrojené kalhotky.
Pro chlapeckou postavu jsou vhodné pořádně sexy vykrojené kalhotky.

Když je problémovou partií bříško…

Velké bříško

Pokud vás trápí větší bříško, máte hned několik možností. Buď sáhněte po plavkách s vyšším pasem u kalhotek nebo po jednodílných plavkách s vystuženým bříškem. Další možností jsou letos tolik in tankiny. Možností je více než dost.

Tankiny jsou letos in.
Větší bříško jednoduše a elegantně zakryjte.

Nevýrazný pas

Chybí vám tolik vytoužený vosí pas? Pak sáhněte po jednodílných plavkách, které mají v oblasti pasu vzory. Nebo které jsou dokonce vykrojené. Krásnou postavu si tak vykouzlíte raz dva.

Vykrojené plavky vám padnou.
Chybí vám ženské křivky? Jednoduše je získáte s vykrojenými plavkami.