FACESTARKrásaParfémy jako neviditelná ženská zbraň podtrhující sexuální energii

Parfémy jako neviditelná ženská zbraň podtrhující sexuální energii

Vůně nás obklopují, jsou naší každodenní součástí a mají dokonce schopnost ovlivňovat jak naše pocity, tak emoce lidí v našem okolí. Muže, jejich fantazii a vášně ještě více. Správně zvolený parfém, který podtrhuje osobnost a nenápadným způsobem upozorňuje na ženskost dodává i potřebné sebevědomí, který pak působí na muže jako červená vlajka na býka. Vybrat správnou vůni je tedy alchymie, ale ještě důležitější je správně jej nanést na místa, aby se co nejefektivněji rozvoněl a vytvořil okolo ženy efektní vonnou auru.

Vůně nás obklopují, jsou naší každodenní součástí a mají dokonce schopnost ovlivňovat jak naše pocity, tak emoce lidí v našem okolí. Muže, jejich fantazii a vášně ještě více. Správně zvolený parfém, který podtrhuje osobnost a nenápadným způsobem upozorňuje na ženskost dodává i potřebné sebevědomí, který pak působí na muže jako červená vlajka na býka. Vybrat správnou vůni je tedy alchymie, ale ještě důležitější je správně jej nanést na místa, aby se co nejefektivněji rozvoněl a vytvořil okolo ženy efektní vonnou auru.

and

3 rady, jak správně aplikovat vůni na tělo

–        Nejlepší je nanášet parfém na tělo po sprše nebo po koupeli, kdy je pokožka hydratovaná a její póry otevřené.

–        Parfém stačí nanést na dvě místa na těle, kde máme takzvaná pulsní místa. To znamená na zápěstí nebo na krk nebo do podkolenních jamek.

–        Největšího vonného efektu dosáhnete, pokud stříknete před sebe a mlhovinou projdete. Vůně se tak rovnoměrně nanese na tělo.

V zajetí esence smyslnosti

Zaujmout vůní, která ženu zahalí do aury ženskosti a muže obejme neviditelnou smyslnou náručí, není jednoduché. Pokud ale vsadíte na originální vůni s jedinečným složením, kterou nemá každá žena, efekt v podobě obdivných pohledů a okouzlení je zaručený. A to dokonale do poslední kapky splňují vonné esence značky Natur Milano. Jedná se o parfémy, kde jsou hlavní složkou tak zvané Bachovy esence. Jsou sestaveny na základě alchymistických tradic z dob, kdy se na Blízkém východě vytvářely milostné verše a léčivé lektvary, a právě to je dělá něčím zcela unikátním.

Kombinací vůní, Bachových květových a vibračních esencí, jež jsou získávány ze vzácných skal a vybraných kovů , se vytvořila spolu s italským stylem řada produktů, které pečují o tělo a duši. Výsledkem je harmonie vnějšího i vnitřního světa v nás.

Flakony naplněné sebevědomím a sexuální harmonií

Dokonalým příkladem je řada Adorami, která obsahuje unikátní koktejl vůní, který má i svou filozofii. Obsahuje takzvané Aljašské květové esence, které pocházejí z nádherné a velmi inspirující odlehlé vesnice nacházející se na severním břehu jezera Minchumina s impozantním výhledem na Denali, Další výraznou složku je vinná réva, která je pro sebevědomé dokonale znající své záměry a bez rozpaků rozhodují a berou zodpovědnost za sebe i za druhé. Jsou ctižádostiví a odhodlaní, dovedou se s jistotou vypořádat se životními problémy. Sveřep větevnatý patřící do takzvané Bachovy esence je určený pro ty, kteří dospěli k životní křižovatce a nevědí, kterou cestou jít. Himalájské podpůrné  právě ty posilují sexuální a životní energii.

Esence pomáhá při nízkém libidu, zraněné sexualitě, úzkosti ohledně materiální existence, neuzemněnosti, jemných nebo skrytých obavách, stresu, netečnosti a nedostatku elánu. A sexuální harmonie se týkají i takzvané esence pouštní alchymie. Tato formule nám pomáhá najít bezstarostnou rovnováhu a harmonii pro sexuální kreativitu. Je to esence, která nám pomáhá být zodpovědný za naši sexuální energii. Můžeme prožít citlivé uvědomění si našeho partnera i pochopení a řešení vzorců sexuálních závislostí.

Adorami parfémová voda 30 ml and

Skleněná kulatá lahvička, ve které parfém zkrášlují jemně plující zlaté vločky vyzařující světlo a drahocennost. Řada Adorami šíří opojnou, vzrušující vůni, která v sobě nese orientální, květinové a dřevité tóny spolu s tóny ambry. Vůně vyzařuje světlo a drahocennost, jako by říkala: „Nech se ovládnout vášní.“ Je to esence, jejíž vibrační vlastnosti dokážou rozbouřit smyslnost a vášeň a vyprovokovat tělesnou chemii tak, abychom se řídili touhou a překonávali překážky. (www.kouzelnakosmetika.cz)

andPura Armonia parfémová voda 50 ml 

Elixír, který podporuje bohulibé hledání vlastní vyrovnanosti a šíří opojnou vůni, která unáší delikátními tóny a příjemnými pocity sebedůvěry a důvěry v svět kolem nás. Řada Pura Armonia šíří okouzlující a příjemnou vůni. Syté aroma s citronovými a ovocnými prvky s květinovým nádechem a pižmovým venkovským akcentem jako by zpívalo: „Ty jsi harmonie.“ Bachovy květy obsažené v tomto parfému jsou: borovice lesní pro sebepřijetí. Bílá lesní réva pro spojení se zemí a duchovnem, sporýš lékařský pro klid a bystrost, planá šípková růže pro nadšení a motivující sílu, zimolez kozí list pro posílení zájmu o přítomnost, dub letní pro vyvážené využívání vlastní energie, plané jablko pro probuzení sebelásky. (www.kouzelnakosmetika.cz

Vonné formule s puncem bio

Produkty NaturMilano navíc patří do kategorie ECO BIO KOSMETIKA, která je charakterizována použitím organických nebo planě rostoucích rostlinných složek. A vyznačuje se nepřítomností ekologicky sporných materiálů, a to jak ve výrobku samotném, tak i v obalech.(www.kouzelnakosmetika.cz)

 

Související články