FACESTARMódaPANÍ HELENA SE PROMĚNILA V OKOUZLUJÍCÍ DÁMU! A NAVÍC ZÍSKALA OBĚD S...

PANÍ HELENA SE PROMĚNILA V OKOUZLUJÍCÍ DÁMU! A NAVÍC ZÍSKALA OBĚD S TEREZOU KOSTKOVOU!

Jak se projekt líbil české herečce Tereze Kostkové?

Jak se projekt líbil české herečce Tereze Kostkové?

Musím říct, že atmosféra ve studiu Jany Burdové byla výborná. Nádherné a šťastné ženy všude kolem. Člověk téměř nevěděl, které skládat poklony dříve. Jsem moc ráda, že jsem se mohla stát patronkou letošního ročníku Proměn s Deníky a už nyní se těším na příjemně strávené chvíle s vítězkou u našeho společného oběda,“ říká o své účasti Tereza Kostková.

and

Každá žena se mohla stát vítězkou

Do Proměn se mohla přihlásit každá žena, které záleželo nejen na tom, jak vypadá, ale také na dlouhodobé kráse v podobě zdravých vlasů a pleti a chtěla zažít něco extra. Na šest vybraných pak od října 2014 do ledna 2015 čekala nejen proměna jako taková, ale také hodnotné ceny jako luxusní žehlička vlasů GHD, balíček vlasové kosmetiky Redken nebo dekorativní kosmetika Armani. To vše navíc završil zisk sady nejlepších fotografií od profesionálního fotografa Jana Tůmy. „Máme za sebou čtyři úspěšné ročníky, o čemž svědčí jak neustále se zvyšující množství přihlášených žen a hlasujících, tak také ohlasy těch, které jsme proměnili. S mnoha jsme v kontaktu dodnes a já jsem velmi pyšná na to, že Studio Jana Burdová má na jejich proměně svůj podíl,“ komentuje Jana Burdová, autorka projektu, majitelka stejnojmenného kadeřnického studia v Teplicích, trojnásobná držitelka titulu Kadeřník roku a Art Designérka značky Redken.

and

Profesionálové, do zbraně!

Do proměňování byl zapojen celý tým profesionálů. Nejprve se o vybranou dámu staral tým kadeřníků Studia Jana Burdová v Teplicích. Následovalo ošetření obličeje a zkoušky přirozeného líčení a foto¬makeupu. Letos v režii české facedesignérky Moniky Kačerovské a luxusní kosmetiky Armani. Následoval styling ve spolupráci s módním domem Van Graff a stylistkou Lindou Radostovou, která každé z žen pomohla s výběrem oblečení.  Na závěr se žen chopil profesionální fotograf Jan Tůma, který má zkušenosti jak s focením přirozené krásy žen, tak fashion fotografií. Několik let fotografuje české miss a spolupracuje s mnoha magazíny. „Každému bych přála něco podobného zažít. Být součástí realizačního týmu, kdy vám žena doslova rozkvétá pod rukama a vy cítíte její zvyšující se sebevědomí. A já moc děkuji každému, kdo do toho s námi letos šel,“ dodává Jana.

Související články