FACESTARKrásaOSVOBOĎTE SVÉ VLASY OD JEDNOTVÁRNOSTI! POMOCNÍK, KTERÝ DOKÁŽE NEMOŽNÉ, TADY JE!

OSVOBOĎTE SVÉ VLASY OD JEDNOTVÁRNOSTI! POMOCNÍK, KTERÝ DOKÁŽE NEMOŽNÉ, TADY JE!

Vlasový styling podle vašich představ

Vlasový styling podle vašich představ

Správně vyfoukané vlasy jsou základem pro krásný styling, proto je důležité používat správný typ vysoušeče vlasů. Sascha Breuer, kreativní ředitel značky Braun a vlasový stylista celebrit prozrazuje: „Díky inteligentnímu teplotnímu senzoru, který měří teplotu šestsetkrát za minutu, Braun SensoDryer rozděluje teplo kontrolovaně, takže zanechává vaše vlasy zdravé a zároveň zaručuje silný výkon vysoušeče.“ Pro závěrečnou úpravu slouží funkce ochlazovacího stupně, která zafixuje váš účes.

and

Lesk vlasů při vysoušení má na starosti technologie IONTEC. Speciální trysky uvolní miliony iontů, které obklopí každý jednotlivý vlas, přitáhnou ze vzduchu vlhkost a omezí jeho polétavost a statický náboj. Perfektně kalibrované větráky vytváří silný proud vzduchu, který je směřován přes extra úzkou trysku pro přesné vysoušení a úpravu účesu. Pro ještě větší objem nebo úpravu vlnitých vlasů jednoduše vyměňte normální nástavec za difuzér. Navíc profesionální AC motor zajišťuje, aby měl fén nejen spolehlivý výkon, ale také pětkrát delší životnost než u běžných vysoušečů. Mějte v pohodlí vašeho domova výsledky jako od profesionálů a zkoušejte nové účesy tak často, jak se vám zlíbí, a zachovejte si přitom zdravý vzhled vlasů.

and

 

Konec jednotvárných vlasů

Důležitost zdravých vlasů si uvědomuje i krásná Jessica Alba, jejíž vlasy jsou neustále namáhány náročným stylingům na červeném koberci a při natáčení. Herečka, která je tváří kampaně #Breakfree (osvoboďte se), vyzývá ženy ke vzájemné podpoře a povzbuzování. Jejím cílem je umožnit ženám osvobodit se od věčných pochyb a nedostatku sebevědomí, aby se samy sobě líbily a navenek vyzařovaly sebedůvěru, která jde ruku v ruce s pocitem, že jste krásná. „Ženy chtějí mít sebevědomí a nástroje, aby mohly dosáhnout vlasů jako ze salónu v pohodlí svého domova. Chtějí vlasy, které vypadají zdravé, lesklé a pružné,“ říká Jessica Alba, beauty ambasadorka značky Braun. 

and

Sascha Breuer herečce dává za pravdu: „Ženy chtějí vědět, jak mohou doma dosáhnout oslnivého a dokonalého stylingu, které vidí na modelkách a celebritách. Teď jim mohu prozradit, že klíčem pro vlasy jako ze salónu je nový Braun SensoDryer, s nímž mají styling jako od profesionálů pevně ve svých rukou. Za pomocí stylignových doplňků na závěr zvládnete hravě perfektní, zdravě vypadající vzhled jako z přehlídkových mol. Braun SensoDryer je nezbytností pro každou ženu, která touží po dlouhotrvajícím a oslnivém vzhledu.“ Ať budete chtít super dramatický nebo každodenní vzhled, portfolio péče o vlasy od značky Braun má vše potřebné pro váš vlasový styling. Očekávejte styling jako ze salonu, lesklé a zdravě vypadající vlasy, ať už jste kdekoliv.

 

Související články